Banner
Ana sayfa > Ürünler >> monomer

Çay Saponini

Çay Saponini
Çay Saponin Tozunun COA'sı
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Tea Saponin Temel Bilgileri
Ürün adı: Çay Saponin / Çay Çekirdeği Ekstresi / Kamelya Çekirdeği Ekstresi
Latince adı: Camellia oleifera Abel
Orjinal bitki: Tohum
Özellikler:% 60,% 90
Görünüm: Beyaz ve açık beyaz toz
Moleküler ağırlık: 200-1200
Moleküler formül: C57H90O26
Kimyasal adı: Saponin
CAS NO .: 8047-15-2
Tedarikçi: FZBIOTECH

Çay Saponinine Kısa Bir Giriş
Tea Saponin, doğal bir iyonik olmayan yüzey aktif maddedir. Çay Saponin, glikozidlerdir, acı, baharatlı, insanların hapşırması için buruntaki mukozaları uyarabilir. Saf çay saponini beyaz kristaldir, nemi emmesi kolaydır; saf Metil alkolde çözünmesi zor, eter, aseton, benzen organik çözücü içinde çözülmeyen, seyreltilmiş metil alkol, seyreltilmiş etil alkol ve Buzlu asetik asit içinde çözülmesi kolay, vb. Çözülmüş çay saponinine hidroklorik asit, çay saponin çökelecektir. Tea Saponin'in Erime Noktası 224 ° C'dir. Tea Saponin'in, azalan iltihaplanma, ağrıyı hafifletme, ağrıları azaltma, vb. Fonksiyonlara sahip olduğu kanıtlanmıştır. Açık sarı ince toz, temizlik maddeleri, yün, triko, ilaç ve emtia üretiminde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Tea Saponin'in Faydaları
Yüksek saflıkta çay saponini, güçlü köpüklenme, emülsifiye edici, dağıtıcı ve ıslatıcı etkilere sahip noniyonik bir yüzey aktif maddedir. ve köpüklenme etkileri sert sudan etkilenmez. Ayrıca ilaç, gıda ve günlük kimyasal olarak ajan olarak kullanılan geçirimsizlik, antienflamatuar, analjezik, anti-kanser aktiviteleri olmuştur.
1. İyi bir emülsiyon, dispersiyon ve deterjanlar, böcek ilaçları, emülgatörler, diüretikler ve şişirici maddeler için tarım, kimya endüstrisi, tıp, inşaat malzemeleri, gıda ve diğer endüstrilerde yaygın olarak kullanılabilen köpüklenme özelliği.
2. geçirimsizlik, anti-inflamatuar, analjezik, anti-kanser faaliyetleri ile.
3.Taşırı böcek ilacı olarak tarımda da kullanılabilir.


Paket teslimatı


Çay Saponini

Şirket imajıSorgulama