Banner
Ana sayfa > Ürünler >> Bitki yağı >> Esans

Sardunya esans kullanır Sardunya Yağı

Sardunya Yağı
FZBIOTECH Yağ Listesi
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Sardunya Yağının Temel Bilgisi

Menşei: Çin, Güney Afrika
Görünüş: Yeşil-sarı ila kehribar berrak sıvı, tatlı gül kokusu
Bitki Parçası: Yapraklar ve çiçek
Ekstraksiyon Yöntemi: Buhar damıtma
İçerik:% 99.9 Uçucu yağ


Sardunya Yağı Uygulaması

Sardunya yağı, yanık, sivilce, çürükler, kesikler, dermatit, hemoroitler, egzama, bitler, sivrisinek kovucu, ülser, saçkıran, meme büyümesi, zayıf kan dolaşımı, edma, boğaz ağrısı, PMS, tonsillit tedavisinde yardımcı olmak için kullanılabilir menopoz problemleri, stres ve nevralji.
Sardunya esansiyel yağı, aromaterapide yaygın olarak kullanılan bir esansiyel yağı türüdür. Pelargonium graveolens bitkisinin çiçeklerinden ve yapraklarından elde edilen sardunya esansiyel yağının çeşitli sağlık yararları sağladığı söylenir. Geranyum esansiyel yağının, sağlığını arttırdığı düşünülen, geraniol ve sitronellol dahil olmak üzere bir dizi bileşik bulunur.


Sardunya Yağı İşlevi

1. Bir büzücünün temel işlevi, vücudun çeşitli bölgelerinde kasılmalara neden olmaktır. Buna göre, sardunya yağı diş etlerini, bağırsakları, cildi, kasları, dokuları ve kan damarlarını kasılmasını sağlar.
2. Sardunya esansiyel yağının güçlü özellikleri bakteri veya mikropların yaralar üzerinde gelişmesini önler ve sizi enfeksiyonların gelişmesine karşı korur.
3.It üzerindeki iz ve diğer lekelerin kaybolup kaybolmasına yardımcı olur .


Analiz sertifikası

Sardunya Oil.jpg

Akış şeması

pure Geranium Oil.jpg


Nakliye ve depolama

Teslimat: Deniz / Hava Taşımacılığı ve Uluslararası Ekspres
Nakliye Süresi: Ödeme yapıldıktan sonra 2-3 iş günü
Paket: 30ml / 50ml / 100ml: amber cam şişeler, 1kg / 5kg: alüminyum bidon
25kg: plastik varil (30cm * 26cm * 42cm), 180kg: kalay demir davul (56cm 2 * 90cm)
Depolama: Güçlü ışık ve ısıdan uzak tutun.
Raf ömrü: 24 ay

Geranium Oil price.jpg

natural Geranium Oil.jpg


şirket
Xi'an Fengzu Biyolojik Technology Co, Ltd en iyi, fiyat, organik,% 100 saf, doğa ve GMP fabrika sardunya yağı, sardunya esansiyel yağı, tüm ihtiyaçlarınız için profesyonel Çin sardunya yağı, sardunya uçucu yağ üreticilerinden biridir , bizimle iletişime geçmekten kaçınmayın. Ve toptan toplu ve yüksek miktarda sardunya yağı, sardunya esansiyel yağı, gül sardunya esansiyel yağı, gül sardunya yağı, sardunya gül esansiyel yağı, saf sardunya yağı, organik sardunya yağı, güney afrika sardunya yağı bizden.

Sorgulama