Banner
Ana sayfa > Ürünler >> API

bifonazol

bifonazol
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Bifonazol hakkında temel bilgiler

Ürün Adı: Bifonazol

CAS Numarası: 60628-96-8

Moleküler Formül: C22H18N2

Moleküler ağırlık: 310.39

Görünüş: Beyaz veya süt beyazı kristal porde

Deney: 99%

Yapısal formül

Bifonazole.gif

Bifonazolün Faydaları

Bifonazol, bir imidazol antifungal ilacıdır.

Bifonazole, Bayer tarafından Canespor ticari markası altında merhem halinde pazarlanmaktadır.

Bifonazol ikili etki tarzına sahiptir. HMG-CoA'nın inhibisyonu ile mantarlarda 24-metilhidranosterolün desmetilsterole dönüşümünü engeller. Bu, dermatofitlere karşı mantar öldürücü özellikleri mümkün kılar ve bifonazolü diğer antifungal ilaçlardan ayırır.

Bifonazol, hücre zarlarına müdahale ederek enfeksiyona neden olan mantarları öldürür. Mantarların, mantar hücre zarlarının temel bir bileşeni olan ergosterol denilen bir madde üretmesini engelleyerek çalışır. Ergosterol üretimindeki bozulma, mantar hücre zarında deliklerin açılmasına neden olur.

Mantarların hücre zarları hayatta kalmak için hayati öneme sahiptir. İstenmeyen maddelerin hücrelere girmesini önler ve hücrelerin içeriğinin sızmasını engeller. Bifonazol hücre zarlarında deliklerin açılmasına neden olduğundan, mantar hücrelerinin temel bileşenleri sızabilir. Bu mantarları öldürür ve enfeksiyonu tedavi eder.


Nakliye ve paket

Bifonazole


şirket

Bifonazole Supplier

Bifonazole Manufacturer


Xi'an Fengzu Biyolojik Technology co, ltd profesyonel çin gmp standart bifonazol, usp bifonazol, ep bifonazolepowder üreticilerinden biri, en iyi, fiyat, organik,% 100 saf, doğa ve GMP fabrika gmp standart bifonazol ihtiyacı , usp bifonazol, ep bifonazol direkleri, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Ve toptan toplu ve yüksek miktarda gmp standart bifonazol, usp bifonazol, bizden ep bifonazol gücü hoş geldiniz.

Sorgulama