Banner
Ana sayfa > Ürünler >> API

Klindamisin

Klindamisin
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Klindamisin hakkında temel bilgiler

Ürün Adı: Klindamisin

CAS Numarası: 18323-44-9

Moleküler Formül: C18H33CIN205S

Moleküler ağırlık: 424.98

Görünüş: Beyaz kristal düzen

Deney: 99%

Yapısal formül

Clindamycin.gif


Clindamycin tanıtımı

Klindamisin hidroklorür, klindamisinin hidratlanmış hidroklorür tuzudur. Clindamycin, ana bileşik lincomycin'in 7 (R) -hidroksil grubunun 7 (S) -kloro-ikamesi ile üretilen yarı sentetik bir antibiyotiktir.


Clindamycin'in Yararları

Klindamisin, duyarlı anaerobik bakterilerin neden olduğu ciddi enfeksiyonların tedavisinde endikedir. Klindamisin ayrıca, streptokok, pnömokok ve stafilokokların duyarlı suşları nedeniyle ciddi enfeksiyonların tedavisinde de endikedir. Kullanımı, penisilin alerjisi olan hastalar veya hekimin kararında bir penisilin uygun olmayan diğer hastalar için saklanmalıdır. UYARI kutusunda açıklandığı gibi kolit riski nedeniyle, klindamisin seçmeden önce doktor, enfeksiyonun yapısını ve daha az toksik alternatiflerin (örneğin, eritromisin) uygunluğunu dikkate almalıdır.

Clindamycin öncelikle solunum sistemi enfeksiyonları, cilt ve yumuşak doku enfeksiyonları ve peritonit dahil olmak üzere duyarlı anaerobik bakterilerin neden olduğu enfeksiyonları tedavi etmek için kullanılır. Penisilinlere aşırı duyarlılığı olan hastalarda, clindamycin, duyarlı aerobik bakterilerin neden olduğu enfeksiyonları tedavi etmek için kullanılabilir. . Ayrıca özellikle Staphylococcus aureus'un neden olduğu kemik ve eklem enfeksiyonlarını tedavi etmek için kullanılır. Klinikdamisin fosfatın topikal uygulaması, hafif ila orta şiddette aknenin tedavisinde kullanılabilir.


Nakliye ve paket

Clindamycin


şirket

Clindamycin Supplier

Clindamycin ManufacturerXi'an Fengzu Biyolojik Technology co, ltd profesyonel çin gmp standart clindamycin, usp clindamycin, ep clindamycin toz üreticilerinden, sizin için en iyi, fiyat, organik,% 100 saf, doğa ve GMP fabrika gmp standart tüm ihtiyaçlarınız için klindamisin, usp klindamisin, ep klindamisin tozu, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin. Ve toptan toplu ve yüksek miktarda gmp standart klindamisin, usp clindamycin, bizden ep klindamisin tozu hoş geldiniz.

Sorgulama