Banner
Ana sayfa > Ürünler >> API

İzotretinoin

İzotretinoin
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

İzotretinoin ilişkin temel bilgileri
Ürün adı: izotretinoin
İngilizce adı: Neovitaminaacid
Belirtimi: %99
Görünüm: Sarı kristal toz
Moleküler formülü: C20H28O2
Molekül ağırlığı: 300.44
Molar kütle: 300.44 g/mol
CAS NO: 4759-48-2
Üretici: FZBIOTECH
Yapısal formülü:
isotretinoin.png

İzotretinoin kısa tanıtım
İzotretinoin, olarak da bilinen 13-CIS-retinoik asit (halk dilinde onun eski markası Accutane veya Roaccutane da adlandırılır), ise öncelikle şiddetli akne tedavisinde kullanılan bir ilaç. Nadiren, ayrıca bazı deri kanserlerinin (skuamöz hücreli karsinom) engellemek için kullanılır ve diğer kanser tedavisinde. Harlequin-türü Ichthyosis, genellikle öldürücü deri hastalığı ve lamellar iktiyoz tedavisinde kullanılır. Bu bir retinoid, yani A vitamini ile ilgili ve vücuttaki doğal olarak az miktarda bulunur. Onun izomer, tretinoin, aynı zamanda akne ilaçtır.

İzotretinoin kullanımları
İzotretinoin şiddetli kistik akne ve diğer tedavilere cevap vermedi akne için öncelikle kullanılır. Birçok dermatologlar da diğer tedavilere dirençli kanıtlamak veya fiziksel ya da psikolojik yara izi üretmek daha az derece akne tedavisi için kullanımı destekler. İzotretinoin prepubertal akne tedavisi için belirtilen değil ve çocuklarda 12 yaşın daha az tavsiye edilmez.
Bu da biraz hidradenitis suppurativa ve bazı durumlarda şiddetli akne rosacea için etkilidir. Bu da palyaço Ichthyosis, lamellar iktiyoz tedavisine yardımcı olmak için kullanılabilir ve xeroderma pigmentosum durumlarda Keratozlar rahatlatmak için kullanılır. İzotretinoin son derece nadir fibrodysplasia ossificans progressiva tedavisinde kullanılmaya başlanmıştır. Nöroblastom, bir tür sinir kanser tedavisi için de kullanılır.

İzotretinoin etkileri
İzotretinoin hala büyüyen genç insanlar uzun kemik büyüme vermeyebilir. Prematüre epifizyal kapatma insanlarda Accutane önerilen doz alma akne ile oluşabilir.
İzotretinoin kalıcı keratokonjonktivit sicca (kuru göz) neden meibomian bezinin işlev bozukluğu neden olduğu bilinmektedir. Meibomian ve tükürük bezleri ile ilgili sorunlar nedeniyle ekzokrin bezleri hücrelerinin apoptosis non-selektif olasılığı daha yüksektir. Bazı insanlarda izotretinoin tedavisi kesildikten sonra kalıcı olması için azalan gece görüş bildirilmiştir.


Paket ve teslimat

Curcumin.jpg

Curcumin.jpg


Şirket resmi

Curcumin.jpg

Curcumin.jpg

Sorgulama