Banner
Ana sayfa > Ürünler >> API

loratadin

loratadin
LORATADİN'İN KOKU
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Loratadin ile ilgili temel bilgiler

Ürün Adı: Loratadin

CAS Numarası: 79794-75-5

Moleküler Formül: C22H23CIN202

Moleküler ağırlık: 382.88

Görünüş: Beyaz veya süt beyazı kristal porde

Deney: 99%

Yapısal formül

Loratadine.gif

Loratadin tanıtımı

Loratadin, doğal kimyasal histaminin vücuttaki etkilerini azaltan bir antihistamindir. Histamin hapşırma, kaşıntı, sulu gözler ve burun akıntısı semptomlarına neden olabilir.


Loratadin'in Yararları

Loratadin hapşırma, burun akıntısı, sulu gözler, kurdeşen, deri döküntüsü, kaşıntı ve diğer soğuk algınlığı veya alerji semptomlarını tedavi etmek için kullanılır.

Loratadin, aynı zamanda, kronik cilt reaksiyonlarına sahip kişilerde cilt kovanlarını ve kaşıntı tedavisinde kullanılır.


Loratadin'in yan etkisi

Alerjik reaksiyon belirtileri varsa acil tıbbi yardım alın: kovanlar; zor nefes almak; yüzün, dudakların, dilin veya boğazın şişmesi.

Loratadin kullanmayı bırakın ve şu durumlarda doktorunuzu derhal arayın: hızlı veya düzensiz kalp atış hızı;


Nakliye ve paket

Loratadine


şirket

Loratadine Supplier

Loratadine Manufacturer


Xi'an Fengzu Biyolojik Technology co, ltd profesyonel Çin GMP Standart Loratadine, USP Loratadine, EP Loratadine üreticilerinden biri, en iyi, fiyat, organik,% 100 saf, doğa ve GMP fabrika GMP Standart Loratadine için gereken , USP Loratadine, EP Loratadine, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Ve toptan toplu ve yüksek miktarda GMP Standart Loratadine, USP Loratadine, EP Loratadine bizden hoş geldiniz.

Sorgulama