Banner
Ana sayfa > Ürünler >> API

GMP Standart Mandelik Asit, USP EP Standart Mandelik Asit Tozu

GMP Standart Mandelik Asit, USP EP Standart Mandelik Asit Tozu
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Mandelik asit hakkında temel bilgiler

Ürün adı: Mandelic acid

CAS No .: 490-64-2

EINECS No: 210-277-1

Formül: C8H8O3

Molekül Ağırlığı: 152.14700

Saflık:% 99

Görünüm: beyaz kristal toz

Diğer adı: Amygdalic Acid

Yapısal formül

Mandelic acid.gif


Mandelik asitin tanıtımı

Mandelik asit, C6H5CH (OH) C02H moleküler formülü ile bir aromatik alfa hidroksi asittir. Suda ve polar organik çözücülerde çözünen beyaz kristal bir katıdır. Çeşitli ilaçlara faydalı bir öncüdür. Molekül kiral olduğundan, ikiantantiyomerin her ikisinde ve aynı zamanda paramandelik asit olarak bilinen rasemik karışımda bulunur.


Mandelik asitin faydaları

Mandelik asit, özellikle de idrar yolu enfeksiyonlarının tedavisinde, antibakteriyel olarak tıbbi toplumda uzun bir kullanım öyküsüne sahiptir. Aynı zamanda oral bir antibiyotik olarak ve 'kimyasal yüz kabuklarının' bir bileşeni olarak, diğer alfa hidroksi asitler (AHA'lar) ile birlikte kullanılmıştır. Siklandelat ve homatropin ilaçlar, mandelik asit esterleridir.


Nakliye ve paket

Mandelic Acid.jpg

Mandelic Acid.jpg


şirket

Mandelic Acid.jpg

Mandelic Acid.jpgXi'an Fengzu Biyolojik Technology Co, Ltd en iyi, fiyat, organik,% 100 saf, doğa ve GMP tüm ihtiyaçlarınız için profesyonel Çin gmp standart mandelik asit, usp mandelik asit, ep mandelik asit tozu üreticilerinden biridir Fabrika gmp standart mandelik asit, usp mandelik asit, epandelik asit tozu, lütfen bizimle temas kurmaktan çekinmeyin. Ve toptan toplu ve yüksek miktarda gmp standart mandelic asit, usp mandelik asit, bizden epandelik asit tozu hoş geldiniz.

Sorgulama