Banner
Ana sayfa > Ürünler >> API

rivaroksaban

rivaroksaban
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Rivaroxaban hakkında temel bilgiler

Ürün Adı: Rivaroxaban

CAS Numarası: 366789-02-8

Moleküler Formül: C19H18CIN3O5S

Moleküler ağırlık: 435.88

Görünüş: Beyaz veya süt beyazı kristal porde

Deney: 99%

Yapısal formül

Rivaroxaban.gif

Rivaroxaban tanıtımı

Rivaroxaban bir oral antikoagülandır. Oral olarak aktif bir doğrudan faktör Xa inhibitörüdür. Rivaroxaban, thegut'tan iyi emilir ve doz Xa'nın maksimum inhibisyonu, bir dozdan dört saat sonra ortaya çıkar. Etkiler, 8 ila 12 saat sürer, ancak faktör Xa aktivitesi, 24 saat içinde normale dönmez, bu nedenle günlük dozlama mümkündür. Warfarinden farklı olarak, önemli bir kanama olayı durumunda, rivaroksabanın antikoagulan etkisinin tersine çevrilmesi için spesifik yol.


Rivaroxaban'ın Yararları

Rivaroxaban, atriyal fibrilasyonu olanlarda, kalp valveli hastalığından başka nedenler, felç için en az bir ek risk faktörü (konjestif kalp yetmezliği, hipertansiyon, yaş, diyabet ve önceki inme) nedenleri nedeniyle felçleri önlemek için kullanılabilir.

Rivaroxaban, kalça veya diz yerine koyma ameliyatı geçiren erişkinlerde damarlardaki kan pıhtılarının oluşmasını (derin venöz tromboz) ve yetişkinlerde akut derin venöz trombozun tedavisi ve önlenmesi için de kullanılabilir. hastanede yatan tıbbi hastalarda hastalardaki venöz trombozun önlenmesinde kullanılır.

Rivaraban, protez kalp kapaklarında ya da mitral darlığında endike değildir.

Rivaroksaban, koroner olayların sekonder önlenmesinde (çift ve üçlü tedavi) ikili antiplatelet tedavisi için bir addon tedavisi olarak gösterilmemiştir. Bununla birlikte, Avrupa'da, yüksek kalp düzeyindeki biyobelirteçlerin eşlik ettiği bir akut koroner sendromdan sonra (ACS) yetişkin hastalarda aterotrombotik olayların önlenmesi için Avrupa İlaç Ajansı (EMA) tarafından yapılan bir tavsiyenin ardından Avrupa Komisyonu tarafından günde iki kez 2.mg bir doz onaylanmıştır. tek başına asetilsalisilik asitle (ASA) veya ASA artı klopidogrel veya tiklopidin ile birlikte.


Nakliye ve paket

Rivaroxaban


şirket

Rivaroxaban Supplier

Rivaroxaban Manufacturer


Xi'an Fengzu Biyolojik Technology co, ltd bir profesyonel Çin gmp standart rivaroxaban, usp rivaroxaban, ep rivaroxabanpowder üreticilerinden biridir, en iyi, fiyat, organik,% 100 saf, doğa ve GMP fabrika gmp standart rivaroxaban tüm ihtiyaçları için , usp rivaroxaban, ep rivaroxabanpowder, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin. Ve toptan toplu ve yüksek miktarda gmp standart rivaroxaban, usp rivaroxaban, bizden ep rivaroxabanpowder hoş geldiniz.

Sorgulama