Banner
Ana sayfa > Ürünler >> API

Sodyum Dikloroasetat

Sodyum Dikloroasetat
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Temel Sodyum Dikloroasetat Bilgileri

Ürün Adı: Sodyum Dikloroasetat

Cas No .: 2156-56-1

Moleküler formül: C2HCl2NaO2

Moleküler ağırlık :: 150.9239

Görünüş: Beyaz kristal toz

Tahlil:% 99

Yapısal formül

Sodyum Dikloroasetat.gif

Sodyum Dikloroasetat tanıtımı

Yaygın olarak dikloroasetat veya DCA olarak adlandırılan Sodyum Dikloroasetat, tamponlanmış bir diklorasetik asit formudur. Bu sentetik kimyasal bileşik, bir kanser tedavisi olarak bir miktar potansiyel gösterdiği için dikkat çekmiştir.


Sodyum Dikloroasetatın Faydaları

Sodyum dikloroasetat, Amerikan Kanser Topluluğu'na göre siğilleri ve diğer cilt büyümelerini gidermek için kullanılır. Araştırmacılar, insanlar üzerinde laktik asit oluşumunu veya laktik asidozu azaltmak için, metabolizmayı içeren veya ciddi kafa travmaları ve sıtmanın neden olduğu nadir hastalıklarda test etmişlerdir.


Nakliye ve paket

Sodium Dichloroacetate


şirket

Sodium Dichloroacetate Supplier

Sodium Dichloroacetate Manufacturer
Xi'an Fengzu Biyolojik Technology co, ltd profesyonel çin gmp standart sodyum dikloroasetat, usp sodyum dikloroasetat, ep sodyum dikloroasetat tozu üreticilerinden biridir, en iyi, fiyat, organik,% 100 saf, doğa, ve GMP Fabrika gmp standart sodyum dikloroasetat, usp sodyum dikloroasetat, ep sodyum dikloroasetat tozu, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin. Ve toptan toplu ve yüksek miktarda gmp standart sodyum dikloroasetat, usp sodyum dikloroasetat, ep sodyum dikloroasetat tozu bizden hoş geldiniz.

Sorgulama