Banner
Ana sayfa > Ürün:% s >> Bitki Yağı >> Taşıyıcı yağ

üzüm çekirdeği yağı cilt için Üzüm Çekirdeği Yağı

Üzüm Çekirdeği Yağı
FZBIOTECH Yağ Listesi
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Temel Infromation

Ürün Adı

Üzüm Çekirdeği Yağı

Diğer Ad

Üzüm Çekirdeği Yağı

Belirtimi

Linoleik asit 68% -87%

Görünüm

Sarı yağlı sıvı

Örnek

20ML Ücretsiz Teklif

OEM Servisi

Evet

Çıkarma yöntemi

Soğuk preslenmiş

Bitki Parçası

Tohum

Kökenli

Çin

Sertifikalar

ISO,KOSHER,FDA

Tedarikçi

FZIBOTECH

Sınıf

Gıda ve Kozmetik


Giriş

Üzüm çekirdeği yağı üzüm, genellikle şarap üzüm tohumları elde edilir. Üzüm çekirdeği genellikle şarap yapma sürecinin bir parçası olarak atılır bu yana, çıkarma ve satış karlı bir yan yanı sıra bir yan ürün verimli bir kullanımı olabilir. Yirminci yüzyılda, üzüm çekirdeği yağı işlenmeve çok daha yüksek hacimli, özellikle Amerika Birleşik Devletleri ve Avrupa'da satılan başladı.

Kozmetik, üzüm çekirdeği yağı yaygın olarak kullanılır. Genellikle masaj yağı yapmak için diğer yağlar ile birleştirilir, bu cilt üzerinde iyi süzülür beri ve aynı zamanda nemlendirici özelliklere sahiptir. Bu cilt onarımı ile yardımcı olmak için görünür, hafif büzücü ve antiseptik niteliklere sahip olduğu gibi. Bizim yağ faydaları vücut ürünlerinde kısa vadeli doğal koruyucu olarak kullanılan, diğerleri nemlendirici kremler, güneş kremi ve diğer ürünlerin bir ürün yelpazesine entegre ederken.


Fayda -ları

1. Kuru cilt neden endokrin bozuklukları düzenler, melanin azaltmak, cilt beyazlatma, melazma kaldırılması.

2. Antioksidan, leke seyreltmek;

3. Teşvik hücre bölünmesi ve doku rejenerasyonu, yüzey hücrelerinin aktivasyonu, kırışıklıkları azaltır, ve yaşlanma.

4. Bu Üzüm Çekirdeği Yağı anti-prostat kanseri işlevini yerine getirir, anti-karaciğer tümörü rolü, aynı zamanda sinir sistemine karşı.

5.Suppression ve serbest radikallerin kaldırılması, anti-kanser anti-alerji rolünü oynar.


Kullanır

1.Birkaç damla Üzüm Çekirdeği Taşıyıcı Yağı tıraştan sonra cilde masaj yapılabilir, onun sıkılaştırıcı ve antiseptik nitelikleri cildi besler, sıkın ve onarmak için yardımcı olarak.

2.It antioksidan özellikleri ile yaşlanma cilt görünümünü geciktirmek için dudak kremleri, kremler, nemlendiriciler, güneş blokları ve losyonlar gibi kozmetik ürünler ekleyebilirsiniz.

3.To eyeliner, göz farı ve maskara gibi makyaj temizlemek, bir pamuk tomurcuk üzerine yağ birkaç damla dökün ve yavaşça göz kapakları ve kirpikler arasında silin.

4.To saç dökülmesini azaltırken kepek ve kıvırcık ortadan kaldırmak, Lime Uçucu Yağ 2 damla ile Grapeseed Taşıyıcı Yağı 10 damla karıştırın ve hafifçe saç durumu ve yumuşaklık ve pürüzsüzlüğünü artırmak için kafa derisi içine masaj.

5. Bir biliş arttırıcı kafa masajı için, hafifçe kafa derisi içine masaj önce Biberiye Yağı 7 damla ile Üzüm Çekirdeği Yağı 90 ml (3 fl. oz.) karışımı.


Akış şeması

Grape Seed Oil.jpg


FZBIOTECH Package

Grape Seed Oil price.jpg


Sorgulama