Banner
Ana sayfa > Ürünler >> API

Kenevir proteini

Kenevir proteini
Kenevir Protein Tozu COA
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Kenevir protein tozunun Temel Infromasyonu
Ürün Adı: Kenevir protein tozu
Diğer adı: kenevir tohumu proteini
Görünüm: Açık sarı ince toz
Bölüm kullanılan: tohum
Şartname:% 50,% 60,% 70
Parçacık boyutu: 100% 80 mesh geçmek
Test yöntemi: TLC
Tedarikçi: FZBIOTECH

Kenevir protein tozunun uygulanması
Kenevir proteini, sağlıklı bir 3: 1 oranında omega-3 ve omega-6 esansiyel yağ asitlerini sağlar. Kenevir aynı zamanda, daha az sağlıklı olan diğer omega-6'lardan farklı olarak metabolize edilmiş, sağlıklı, bitkiden türetilmiş bir omega-6 olan gama linolenik asidinin (GLA) az kaynaklarından biridir.
Kenevir protein tozu vücudunuzun kendi başına üretemediği ve diyet kaynaklarından elde etmesi gereken dokuz temel amino asit de dahil olmak üzere 20 amino asit içerir.
Kenevir protein tozu sadece bir protein santrali değil, aynı zamanda diğer sağlıklı protein tozlarına göre daha sağlıklı omega yağ asitleri ve lif ile doğal olarak yüklenir. Orada durmuyor - kenevirin yorgunluğu iyileştirdiği ve bağışıklık sistemi üzerinde olumlu etkileri olduğu da gösterilmiştir.

Kenevir protein tozunun faydaları
1. Kenevir tohumu proteini, esansiyel insan yağ asitleri (EFA) sağlar ve doymuş yağ oranına doygunluk açısından oldukça yararlıdır.
2. Kenevir tohumu proteini, yüksek arginin 123mg / g protein ve histidin 2 mg / g protein içeriğine sahiptir. Her ikisi de çocuklukta büyüme için gerekli olduğu kadar, gerekli enzimin, sülfid içeren amino asit sistini 16 mg / g proteinin sentezi için de önemlidir.
3. Kenevir tohumu proteini ayrıca iskelet kas metabolizması için çok önemli olan nispeten yüksek seviyelerde dallı zincirli amino asitler içerir.

Kenevir protein tozunun beslenmesi
Kenevir Protein tozları lif bakımından zengindir, bir dizi değerli sağlığın teşvik edici özelliği olan bir besin maddesidir. Lif açısından zengin diyetler kalp hastalığı, tip-2 diyabet, kabızlık ve divertiküler hastalık riskini azaltabilir, Harvard Halk Sağlığı Okulu'na notlar. Tek bir kenevir protein tozu porsiyonu yetişkinler, çocuklar ve daha büyük ergenler için tavsiye edilen günlük 20 ila 35 gram lifin önemli bir bölümünü sağlayabilir. Örneğin, bir marka kenevir tozu 30 gram kepçe başına 12 gram lif içerir, bu miktar diğer protein tiplerinden önemli ölçüde daha yüksektir.


Paket teslimatı

Teslimat: Deniz / Hava Kargo ve Uluslararası Express
Nakliye Süresi: ödeme sonra 2-3 iş günü
Paket: 1-5kg / Alüminyum folyo çanta, boyutu: 22cm (Genişlik) * 32cm (Uzunluk)
15-25kg / Drum, boyut: 38cm (Çap) * 50cm (Yükseklik)
Depolama: Güçlü ışık ve ısıdan uzak tutulur.
Raf Ömrü: 24 ay

Glutathione.jpg


Glutathione.jpg


Şirket imajı:

Glutathione.jpg


Glutathione.jpg

Sorgulama