Banner
Ana sayfa > Ürünler >> monomer

Aloe Emodin

Aloe Emodin
FZBIOTECH Ürün Listesi
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Aloeemodin'in Temel Bilgileri

Ürün Adı: Aloeemodin

Diğer Adı: Aloe-emodin

Görünüm: kahverengi-sarı ince toz

Özellikler:% 90,% 95,% 98

Botanik Kaynak: Türetilmiş aloin sentezi

Moleküler Formül: C15H10O5

Moleküler kütle: 270.24

CAS No .: 481-72-1

Erime Noktası: 223 ~ 224 °

Yapısal formül:

Aloeemodin.gif


Aloeemodin'in Kısa Tanıtımı

Aloe vera yapraklarında bulunan bir hidroksiaprakinon olan Aloe-emodin (AE), spesifik bir in vitro ve in vivo antineuroektodermal tümör aktivitesine sahiptir. İnsan nöroektodermal tümörlerinin büyümesi, hayvanlar üzerinde belirgin bir toksik etki olmadan, ciddi kombine immün yetmezliği olan farelerde inhibe edilir. Bileşik normal fibroblastların çoğalmasını ve hemopoietik progenitör hücrelerin çoğalmasını engellemez. Sitotoksisite mekanizması, apoptozun uyarılmasından ibaretken, nöroektodermal tümör hücrelerine karşı selektivite, ilacın dahil edilmesinin belirli bir enerjiye bağlı yolu üzerine kuruludur. Eşsiz sitotoksisite profili ve etki şekli dikkate alındığında, AE kavramsal olarak yeni bir kurşun antitümör ilacı temsil edebilir.


Aloe-emodinin Faydaları

1. Anti-tümör aktivitesi

2. P388 lösemi hücrelerinin inhibisyonunda Aloe-emodin ve hayatta kalma süresini uzatır. Mekanizmalardan biri, kanser hücresi DNA, RNA ve protein biyosentezinin inhibisyonudur.

3. Antibakteriyel aktivite

4. Immunosu bastırması

5. Aloe-emodin, organizmaların immün tepkisini, karbon klirens yeteneğinin inhibe edilmesini, immün organların ağırlığını azaltmak, azalan beyaz kan hücresi sayısı, azalan makrofaj fonksiyonunu inhibe edebilir.

6. Müshil etkinliği.

7. Aloe-emodin, bağırsak bakteri metabolizmasının güçlü bir temizleyici aktivitesine sahiptir, güçlü bir temizleyici etkiye sahip olan aloe emodin, rhein, rhein antronu.


Aloeemodin Uygulamaları

1. Gıda katkı maddelerinde uygulanır, besleyici tamamlayıcı farmasötik olarak kullanılır.

2. Farmasötik alanda uygulanır, kabızlığı gidermek, toksini uzaklaştırmak ve tedavi etmek için kullanılır.


Paket teslimatı


Aloe Emodin

Şirket imajı


Aloe Emodin manufacturer

Aloe Emodin supplier

Xi'an Fengzu Biyolojik Technology co, ltd biridir profesyonel çin kaliteli aloe emodin tozu, en iyi fiyat aloe-emodin üreticileri, tüm ihtiyaçlarınız için en iyi, fiyat, organik,% 100 saf, doğa ve GMP fabrika yüksek kaliteli aloe emodin tozu, en iyi fiyat aloe-emodin, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin. Ve toptan toplu ve yüksek miktarda yüksek kaliteli aloe emodin tozu hoşgeldiniz, bizden en iyi fiyat aloe-emodin.

Sorgulama