Banner
Ana sayfa > Ürünler >> API

diklofenak

diklofenak
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Diklofenak hakkında temel bilgiler

Türkçe Adı: Diklofenak

CAS: 15307-86-5

Formül: C14H9Cl2NO

Moleküler ağırlık: 278.13

Görünüş: Beyaz kristal toz

Saflık: 99%

Yapısal formül:

diclofenac.gif

Diklofenak Tanıtımı

Diklofenak, steroid olmayan anti-enflamatuar ilaçlara (nsaids) aittir. Antienflamatuar, analjezik ve antipiretik üzerine etkisi vardır. Romatoid artrit, adezyon cinsiyet spondilitinde, enflamatuar eklem ağrısı, artrit, eklem romatizması, ağrı kaynaklı eklem iltihabı, nevralji, kanser ağrısı, travma sonrası ağrı ve ateşin neden olduğu çeşitli iltihaplanma vs. akbabalar gibi toksiktir.


Diklofenak kullanımı

1. Akut veya kronik romatizmal veya sınıf ıslak seks artriti, akut veya kronik osteoartrit, akut veya kronik sertlik ilacı Cinsiyet spondilit, vb.

2. Diklofenak, dismenore için de kullanılabilir.


Nakliye ve paket

Diclofenac


şirket

Diclofenac Supplier

Diclofenac ManufacturerXi'an Fengzu Biyolojik Technology co, ltd biri profesyonel Çin yüksek kaliteli diklofenak tozu, toplu tedarik en iyi fiyat diklofenak üreticilerinden, sizin için en iyi, fiyat, organik,% 100 saf, doğa ve GMP fabrika yüksek kalite ihtiyacı diklofenak tozu, toplu tedarik en iyi fiyat diklofenak, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin. Ve toptan toplu ve yüksek miktarda yüksek kaliteli diklofenak tozu hoş geldiniz, toplu tedarik bizden en iyi fiyat diklofenak.


Sorgulama