Banner
Ana sayfa > Ürün:% s >> monomer

Oktakozanol

Oktakozanol
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Octacosanol ile İlgili Temel Bilgiler

Ürün Adı: Sekizkosol

Diğer Adı: Policosanol, 1-Octacosanol, n-Octacosanol

Botanik Kaynak: Şeker Kamışı

Görünüş: Kirli beyaz toz beyaz

CAS No .: 557-61-9

Moleküler ağırlık: 410.76

Moleküler Formül: C28H58O

Yapısal formül:

OCtacosanol.gif


Octacosanol Kısa Tanıtımı

Şeker kamışı balmumundan türetilen doğal bir bileşik olan Octacosano tozu, klinik çalışmalarda (öncelikle kübada gerçekleştirilir) umut verici sonuçlar vermiştir ve iyi tolere edilir. Bir gıdadan bir kaynaktan elde edildiğinden, şeker kamışı balmumu ekstresi policosanol tozu bir nutrasötik veya doğal ürün olarak sınıflandırılır. Ticari ürünler çeşitli farklı kaynaklardan türetilir (şeker kamışı balmumu, pirinç kepeği balmumu, balmumu) Şeker kamışı balmumu türevinin Küba çalışmalarında kullanıldığını not etmek önemlidir.

Policosanol, yaklaşık% 60 oktacosanol, ardından da triacontanol içerir. Diğer birçok yağ alkolü konsantrasyonu çok daha düşüktür: behenil alkol, lignoceril alkol, seril alkol, 1-heptakosanol, 1-nonacosanol, 1-dotriacontanol ve geddil alkol. Şeker kamışı balmumu özü policosanol tozu, LDL kolesterolünü düşürmek ve HDL kolesterolünü arttırmak ve aterosklerozu önlemeye yardımcı olmak için bir besin takviyesi olarak kullanılır, ancak bazı çalışmalar policosanolun etkinliği hakkında sorular ortaya çıkarmıştır.


Octacosanol Uygulaması

1. Sekizkosanol, şeker kamışı mumundan izole edilmiş ve saflaştırılmış, birincil alkollerin kolesterol düşürücü doğal bir karışımıdır. Policosanol, birlikte kullanılan ilaçların yüksek oranda kullanıldığı popülasyonlarda bile güvenli ve iyi tolere edilir.

2. Octacosanol, tip II hiperkolesterolemili hastalarda daha az yan etkiye sahip simvastatin, pravastatin, lovastatin, probucol veya asipimox'a eşit veya daha iyi bir performans göstermiştir.

3. Octacosanol, yüksek kolesterol, zayıf dolaşım nedeniyle bacak ağrısı (aralıklı topallama) ve kalbe hizmet eden kan damarlarının daralması dahil olmak üzere, kalp ve kan damarlarının sağlığını etkileyen durumlar için kullanılır.

4.Octacosanol karaciğerde kolesterol üretimini azaltıyor ve LDL (düşük yoğunluklu lipoprotein veya "kötü") kolesterolün parçalanmasını arttırıyor gibi görünüyor. Ayrıca, kandaki pıhtıların azalmasına yardımcı olabilecek, trombosit olarak bilinen kandaki parçacıkların yapışkanlığını da azaltır.


Octacosanol'un İşlevi

1. Octacosanol dayanıklılık, canlılık ve fiziksel gücü artırabilir.

2. Octacosanol reaktif hassasiyeti artırabilir.

3. Octacosanol seks hormonunun fonksiyonunu destekleyebilir, kas ağrısını hafifletir.

4. Octacosanol, kolesterol, kan yağını ve sistolik basıncı azaltabilir, organizmanın metabolizmasını iyileştirebilir.

5. Octacosanol gücü, hızı ve dayanıklılığı, anti yorgunluk, kolesterol düşürücü artırabilir.


Paket teslimatı

Octacosanol

Şirket imajı


Sorgulama