Banner
Ana sayfa > Ürün:% s >> monomer

Octacosanol Toz

Octacosanol Toz
FZBIOTECH Ürün Listesi
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Octacosanol tozu şeker kamışı ve buğday tohumu yağı da dahil olmak üzere bitkilerin çeşitli bulunan bir kimyasaldır. Kimyasal E.Octacosanol vitamini benzer policosanol önemli bir bileşenidir, uzun zincirli alifatik alkollerin bir karışımıdır.

Policosanol yaklaşık% 60 octacosanol içerir, triacontanol takip. Behenil alkol, lignoceryl alkol, ceryl alkol, 1-heptacosanol, 1-nonacosanol, 1-dotriacontanol ve geddyl alkol: diğer birçok yağlı alkol çok daha düşük bir konsantrasyon vardır. Şeker kamışı balmumu özü policosanol tozu LDL kolesterolü düşürmek ve HDL kolesterolü artırmak ve ateroskleroz önlemeye yardımcı olmak için tasarlanmış bir besin takviyesi olarak kullanılır, Bazı çalışmalar policosanol etkinliği hakkında sorular gündeme getirdi rağmen.


Temel Bilgiler

Ürün Adı

Octacosanol Toz

Diğer Ad

Octacosanol

Belirtimi

60%,80%,90%

Görünüm

Beyazdan beyaza toz

Moleküler Formül

C28H58O

Molekül Ağırlığı

410.76

CAS NO.

557-61-9

EINECS NO.

209-181-2

Standart

USP veya EP

Sertifikalar

ISO,Helal,FDA

Tedarikçi

FZBIOTECH

Örnek

Ücretsiz Teklif

Yapısal Formül

OCtacosanol.gif


Uygulama

1. Dayanıklılık, canlılık ve fiziksel gücü güçlendirebilir.

2.Reaktif duyarlılığı artırabilir.

3. Seks hormonu işlevini teşvik edebilir, kas ağrısı hafifletmek.

4. Kolesterol azaltabilir, kan yağ ve sistolik basınç, organizma metabolizmasını geliştirmek.

5. Gücü artırabilir, hız ve dayanıklılık, anti yorgunluk, kolesterol düşürücü.


Işlev

1.Octacosanol tozu birincil alkollerin kolesterol düşürücü doğal bir karışımıdır, izole ve şeker kamışı balmumu saflaştırılmış. Policosanol güvenli ve iyi tolere edilir, eşlik içeren ilaçların yüksek kullanımı ile nüfus bile.

2.It tip II hiperkolesterolemi olan hastalarda daha az yan etkisi olan simvastatin, pravastatin, lovastatin, probucol veya acipimox'a eşit veya daha iyi performans göstermiştir.

3.It yüksek kolesterol, zayıf kan dolaşımı (aralıklı claudication) nedeniyle bacak ağrısı ve kalbe hizmet kan damarlarının daralması da dahil olmak üzere kalp ve kan damarlarının sağlığını etkileyen koşullar için kullanılır.

4.It karaciğerde kolesterol üretimini azaltmak ve LDL (düşük yoğunluklu lipoprotein veya "kötü") kolesterol yıkmak artırmak gibi görünüyor. Ayrıca trombosit olarak bilinen kanparçacıklarının yapışkanlık azaltır, hangi kan pıhtıları azaltmaya yardımcı olabilir.Sorgulama

You Might Also Like