Banner
Ana sayfa > Ürünler >> monomer

Hiyalüronik asit

Hiyalüronik asit
Hyaluronik Asit COA
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Hyaluronik Asit Tozu Temel Bilgileri

Diğer adı: hyaluronik asit enjeksiyonu, enjekte edilebilir hyaluronik asit tozu

Saflık: HPLC ile% 99
Görünüm: Beyaz kristal veya kristal toz
CAS No.:9004-61-9
EINECS N °: 232-678-0
Moleküler Formül: C28H44N2O23
Molekül Ağırlığı: 776.6486
Kaynak: Fermente
Sınıf: Kozmetik / Gıda / I njection


Hyaluronik Asit Tozu İşlevi

1. Hyaluronik Asit tozu Cildin elastikiyetini artırabilir, cilt yaşlanmasını erteleyebilir.
2. Hiyalüronik Asit tozu Epidermal hücrelerin çoğalmasını ve farklılaşmasını, oksijen içermeyen radikallerin uzaklaştırılmasını sağlayabilir.
3. Hyaluronik Asit tozu Cilde zarar vermeyi önleyebilir ve onarabilir. Hiyalüronik asit sulu çözeltisi yüksek viskoziteye sahiptir.
4. Hyaluronik Asit tozu Su fazı kalınlaşmasını yapabilir ve yağ fazı emülsifikasyonu mükemmel olduktan sonra eşit olarak yapıştırın, stabil emülsifikasyona sahiptir. Hiyalüronik asit, yüksek kaliteli kozmetiklerin, iyi uyumluluğun en iyi doğal nemlendirici bileşenlerinden biridir.
5. Hyaluronik Asit tozu Krem, losyon, losyon, öz, temizleyiciler, banyo, yıkama saç, yosun, genişleme, ruj ve diğer kozmetiklerde yaygın olarak kullanılan hemen hemen tüm güzellik kozmetiklerine eklenebilir, genel içerik% 0.05-0.5'tür.


Hyaluronik Asit Tozu Kullanımları

Besin takviyeleri:

Hiyalüronan sindirim emiliminden sonra oral uygulama yoluyla, in vivo hiyalüronan sentezini artırır, deride ve diğer organizasyonda hyaluronanın sonuçta meydana gelen miktar artışlarına neden olur, böylece cildin su tutma özelliğini arttırır, zengin esneklik, kırışıklık azalması sağlar.

 

Tıbbi uygulamalar:

Hyaluronan, korneal transplantasyon, katarakt cerrahisi, glokom cerrahisi ve retina dekolmanını tamir etmek için ameliyat gibi göz cerrahisinde kullanılabilir. Hyaluronan da diz osteoartriti tedavisinde kullanılabilir. Bunlar, eklem sıvısının viskozitesini destekleyen, eklemi yağlayan, eklemi tamponlayan ve analjezik bir etki üreten olduğuna inanılan diz eklemine bir enjeksiyonlar dizisi olarak uygulanırlar.Hyaluronan ayrıca biyolojik sentezinde de kullanılmıştır. yara iyileştirici uygulamalar için iskeleler. Bu iskeleler tipik olarak proteinler gibi

yaraya hücre göçünü kolaylaştırmak için hiyalüronan'a bağlanmış fibronektin. Hyaluronan ayrıca, postoperatif adezyonları önlemek için pelvik ve abdominal cerrahide yaygın olarak kullanılan anti-yapışkan ürünlerinde de kullanılır.

 

Kozmetik uygulamaları:

Hyaluronan, dünyadaki Doğal Nemlendirici Faktör olarak adlandırılan olağanüstü nem tutma özelliğine sahiptir. Hiyalüronan, çok etkili bir topikal nemlendirici olarak kullanılabilen cilt bakım ürünlerinde yaygın bir içeriktir. 2003'te,

FDA, yüz kırışıklıkları, dudak büyütme, kıvrım ve kırışıklıkların azaltılması ve yara izlerinin giderilmesi için kullanılabilen yumuşak doku defektlerini doldurmak için hyaluronan enjeksiyonlarını onayladı.

 

Atçılık uygulamaları:

Hyaluronan atlarda, özellikle de rekabet veya ağır işlerde bulunan eklem hastalıklarının tedavisinde kullanılmaktadır. Özellikle atlar osteoartrit ile ilişkili sinovit tedavisinde kullanılan karpal ve fetlock eklem disfonksiyonları için endikedir. Doğrudan etkilenen eklem içine veya daha az lokalize bozukluklar için intravenöz yolla enjekte edilebilir. Doğrudan enjekte edildiğinde eklemin ılık ısınmasına neden olabilir, ancak bu klinik sonucu etkilemez. İntra-artiküler ilaçlar, bir haftadan daha kısa bir sürede tamamen metabolize edilir.


Paket teslimatı
Teslimat: Deniz / Hava Kargo ve Uluslararası Express
Nakliye Süresi: ödeme sonra 2-3 iş günü
Paket: 1-5kg / Alüminyum folyo çanta, boyutu: 22cm (Genişlik) * 32cm (Uzunluk)
15-25kg / Drum, boyut: 38cm (Çap) * 50cm (Yükseklik)
Depolama: Güçlü ışık ve ısıdan uzak tutulur.
Raf Ömrü: 24 ay

Hyaluronic Acid.jpg


Hyaluronic Acid.jpg


Şirket imajı

Hyaluronic Acid.jpg


Hyaluronic Acid.jpgXi'an Fengzu Biyolojik Technology Co, Ltd en iyi, fiyat, organik,% 100 saf, doğa ve GMP fabrika hyaluronik asit tüm ihtiyaçlarınız için profesyonel Çin hyaluronik asit üreticilerinden biridir, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Ve toptan toplu ve yüksek miktarda hyaluronik asit, doğal hyaluronik asit, enjektabl hyaluronik asit, asit hyaluronik, 9004-61-9, 232-678-0, cilt için hiyalüronik asit, hyaluronik asit enjeksiyonu, bizden hyaluronik asit tozu hoş geldiniz.

Sorgulama