Banner
Ana sayfa > Ürün:% s >> Kozmetik Hammaddesi

Hidrolik Asit Serumu

FZBIOTECH Hyaluronik Asit
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

FZBIOTECH, Çin'deki profesyonel bir Hidrolik Asit Serumu üreticisi ve tedarikçisidir ve rekabetçi fiyatlarla en iyi ürünleri sağlamada uzmanlaşmıştır. Uzun süreli işbirliği için ücretsiz örnekler mevcuttur.' sorgunuzu dört gözle bekliyoruz.

Hyaluronic Acid

Temel Bilgiler

Ürün adıHidrolik Asit SerumuDiğer isimHiyalüronik asit
Şartname99%GörünümBeyaz toz
Moleküler formülC14H22NNaO11Moleküler ağırlık403.31
CAS NUMARASI.9067-32-7EINECS NO.618-620-0
OEM HizmetiKapsül veya HaplarStandartUSP veya EP
ÇözünürSuSertifikalarISO, Helal, FDA
Yapısal formülSodium Hyaluronate Powder

Hidrolik asit serumu, insan vücudunda yaygın olarak bulunan fizyolojik olarak aktif bir maddedir.

Glikolik asit ve asetaminofen aseton polimer şekerden oluşan polimerize tek sarmallı bir viskoz şekerdir.

Moleküler ağırlığı 1 milyondur.


Faydaları

1.Hydrating, cildin elastikiyetini arttırın, cildi sıkın

2.Hiyaluronik asit, epidermal hücrelerin çoğalmasını ve farklılaşmasını teşvik edebilir, oksijensiz radikalleri ortadan kaldırabilir.

3. Hiyaluronik asit cilt hasarını önleyebilir ve onarabilir

4.Hyaluronik asit, su fazının kalınlaşmasını sağlayabilir; ve yağ fazı emülsifikasyonundan sonra eşit olarak yapıştırın, kararlı emülsifikasyona sahiptir. Üst düzey kozmetiklerin en iyi doğal nemlendirici bileşenlerinden biridir, iyi uyumluluktur.

5.Hyaluronik Asit, krem, losyon, öz, temizleyiciler, banyo, saç yıkama, yosun, genişleme, rujlar gibi çoğu kozmetik ürüne eklenebilir, ortak içerik% 0,05-0,5'tir.


Uygulama


Yemek için:

Sodyum hiyalüronat tozu, oral emilimden sonra sindirilir ve emilir, vücuttaki hyaluronik asit sentezinin öncülünü arttırır, ciltte ve diğer dokularda hyaluronik asit sentezi miktarında bir artışa yol açar, böylece cilt&# 39'un suyunu iyileştirir. tutma performansı, zengin esneklik ve kırışıklıkları azaltma.


Tıp için:

Hidrolik asit serum tozu, kornea nakli, katarakt ameliyatı, glokom ameliyatı ve retina dekolmanını onarmak için ameliyat gibi oftalmik cerrahide kullanılabilir. Ayrıca diz osteoartritini tedavi etmek için de kullanılabilir. Diz eklemine enjeksiyonla uygulanırlar ve eklem sıvısının viskozitesini yenilediklerine, böylece eklemleri yağladıklarına, eklemleri tamponladıklarına ve analjezik etkiler ürettiklerine inanılır ve ayrıca yara iyileşmesi için stentleri biyosentezlemek için de kullanılmıştır. Bu yapı iskeletlerinde, yaraya hücre göçünü kolaylaştırmak için sıklıkla fibronektin gibi proteinler eklenir. Yapışma önleyici ürünlerde de kullanılır ve postoperatif yapışıklıkları önlemek için pelvik ve abdominal cerrahide yaygın olarak kullanılır.


Kozmetik için:

Sodyum Hyaluronat, mükemmel nemlendirme özelliği nedeniyle doğal bir nemlendirme faktörü olarak bilinir. Cilt bakım ürünlerinde yaygın bir bileşendir ve çok etkili bir topikal nemlendirici olarak kullanılabilir. 2003 yılında FDA, yumuşak doku kusurlarını doldurmak için hyaluronik asit enjeksiyonunu onayladı. Yüz kırışıklıklarında, dudakların genişlemesinde, kırışıklık ve kırışıklıkların azaltılmasında, izlerin giderilmesinde kullanılabilir.


Sorgulama

You Might Also Like