Banner
Ana sayfa > Ürün:% s >> Kozmetik Hammaddesi

Hidrolik Asit Serumu

FZBIOTECH Hyaluronik Asit
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Temel Bilgiler 0010010 nbsp;

Ürün adıHidrolik Asit SerumuDiğer adıHiyalüronik asit
Şartname99%GörünümBeyaz toz
Moleküler formülCı 14 H 22 NNaO 11Moleküler ağırlık403.31
CAS NUMARASI.9067-32-7EINECS NO.618-620-0
OEM HizmetiKapsül veya HapStandartUSP veya EP
ÇözünürSuSertifikalarISO KOŞER
Yapısal formülSodium Hyaluronate Powder

Hidrolik asit serumu, insan vücudunda yaygın olarak bulunan fizyolojik olarak aktif bir maddedir.

Glikolik asit ve asetaminofen aseton polimersugardan oluşan polimerize tek iplikli bir viskoz şekerdir.

Molekül ağırlığı 1 milyondur.


Yararları

1. Nemlendirici, cildin elastikiyetini artırın, cildi sıkın

Hyaluronik asit, epidermal hücrelerin çoğalmasını ve farklılaşmasını teşvik edebilir, oksijensiz radikallerin ortadan kaldırılmasını sağlayabilir.

3. Hyaluronik asit cilt hasarını önleyebilir ve onarabilir

Hyaluronik asit su fazı kalınlaşmasını sağlayabilir ve yağ fazı emülsifikasyonu zarif hale geldikten sonra eşit bir şekilde yapışır, stabil emülsifikasyona sahiptir. Yüksek kaliteli kozmetiklerin en iyi doğal nemlendirici bileşenlerinden biridir, iyi uyumluluk.

5. Hyaluronik Asit krem, losyon, öz, temizleyiciler, banyo, saç yıkama, yosun, genişleme, ruj gibi çoğu kozmetik ürüne eklenebilir. 5 - 0. {{ 0}}%.


Uygulama


Yemek için:

Sodyum hyaluronat tozu, oral emilimden sonra sindirilir ve emilir, vücuttaki hyaluronik asit sentezinin öncüsünü arttırır, böylece cilt ve diğer dokularda hyaluronik asit sentezi miktarında bir artışa yol açar, böylece cildi iyileştirir 0010010 # 39; su tutma performansı, zengin elastikiyet ve kırışıklıkların azaltılması.


Tıbbi için:

Hidrolik asit serum tozu, kornea nakli, katarakt cerrahisi, glokom cerrahisi ve retina dekolmanını onarmak için cerrahi gibi oftalmik cerrahide kullanılabilir. Diz osteoartritini tedavi etmek için de kullanılabilir. Diz eklemine enjeksiyon yoluyla uygulanırlar ve eklem sıvısının viskozitesini yeniler, böylece eklemleri yağlarlar, eklemleri yastıklarlar ve analjezik etkiler üretirler ve ayrıca yara iyileşmesi için stentleri biyosentezlemek için kullanılmıştır. Bu iskeleler, yaraya hücre göçünü kolaylaştırmak için sıklıkla fibronektin gibi proteinlere sahiptir. Ayrıca yapışma önleyici ürünlerde kullanılır ve postoperatif yapışmaları önlemek için pelvik ve abdominal cerrahide yaygın olarak kullanılır.


Kozmetik için:

Sodyum Hyaluronat, mükemmel nemlendirme kabiliyeti nedeniyle doğal bir nemlendirme faktörü olarak bilinir. Cilt bakım ürünlerinde yaygın bir bileşendir ve çok etkili bir topikal nemlendirici olarak kullanılabilir. 2003 'da, FDA yumuşak doku kusurlarını doldurmak için bir hiyalüronik asit enjeksiyonunu onayladı. Yüz kırışıklıkları, dudakları genişletmek, kırışıklıkları ve kırışıklıkları azaltmak ve yara izlerini gidermek için kullanılabilir.


Sorgulama