Banner
Ana sayfa > Bilgi > İçerik

İndirgenmiş glutatyon Applicathion toz

Dec 12, 2018

Azaltılmış glutatyon(GSH) glutamik asit, sistein ve glisin oluşmaktadır. Vücudun hemen hemen her hücre bulunmaktadır. Glutatyon normal bağışıklık sisteminin işlevi sağlamak ve bir anti-oksidasyon ve entegre detoksifikasyon işlevi vardır. Sistein thiol grubunda belirli ilaçlar, toksinler, vb ile birleştirmek kolay, etkin grup, böylece tümleştirme detoksifikasyon işlevi vardır. Glutatyon geniş spektrumlu detoksifikasyon tesirli, sadece uyuşturucu için aynı zamanda fonksiyonel gıdalar için vardır. Anti-aging, bağışıklık enhancemnet ve anti-tümör gibi fonksiyonel gıdalarda yaygın olarak kullanılmakta.
glutathione reduced powder

Avrupa, Amerika ve Japonya gibi gelişmiş ülkelerde, glutatyon fonksiyonel gıdalar biyoaktif artırıcı olarak uygulamak için çok popüler olmuştu.

Azaltılmış glutatyon toz yoğurt ve bebek mama eklediyseniz C vitamini eşdeğerdir; hangi sakinleştirebilecek; bu konserve meyve glutatyon nedeniyle pigmentasyon önleme işlevi vardır eklendiğinde meyvelerini esmerleşme önlenir; Glutatyon oynayabileceği bir rol azaltılması yanı sıra eklendiğinde glycopeptide redoks özelliği nedeniyle amino asit güçlendirilmesi glutatyon Makarna ürünleri; Glutatyon ekmek hammadde eklendiğinde üretim süreci içinde karıştırma zaman kısaltabilir.

Glutatyon tozu da aromalı gıdalarda uygulamak için dikkat çekicidir. Bu L-glutamik asit sodyum ve nükleik asit tabanlı tadı madde veya karışımı ile arada bir güçlü etin tadını o glutatyon vardır bildirilmiştir; Glutatyon için balık eklemek için pasta can nükleik asit engeller ve peynir ve diğer gıdalar gibi lezzet de artırır.

Buna ek olarak, glutatyon toz içecek, şekerleme, süt ürünleri, makarna, fermente gıdaların gibi ve özel nüfus (örneğin, hamileler, bebekler için işlevsel bir etkin madde olarak fonksiyonel gıdalar diğer farklı türde yapmak için kullanılabilir ve çocuk) Hasta, vb) tasarlanmış sözlü sağlık gıda, vb.

Diyet yapısı, yaş, stres durumu ve diğer faktörler gibi faktörler nedeniyle, insan vücudunda azalmış glutatyon düzeyine erken yaşlanmaya neden olabilir ve hastalık neden. Bu nedenle, glutatyon dış dünya ile elde etmek gereklidir ve o-ecek var olmak en işlevsel geliştirmek için umut verici yiyecekler ile glutatyon etkin bir faktör olarak uygulamak.

İndirgenmiş glutatyon toz satın alınır?
Derin anlayış olabilirGlutatyon toz. Xi'an Fengzu biyolojik B.t Co, Ltd, indirgenmiş glutatyon, profesyonel Çin tedarikçisi çeşitli indirgenmiş glutatyon toz uygun fiyat ile sunmayı adıyorum olmuştur. E-posta gönderinSales@fengzusw.comdoğrudan bir rekabetçi fiyat ve mesleki bilgi için. Uzun zaman işbirliği için ücretsiz örnekleri mevcuttur. Sorgunuz sabırsızlıkla bekliyoruz.

Back