Banner
Ana sayfa > Bilgi > İçerik

FZBIOTECH'ten İstiridye Tozu Uygulaması

Dec 27, 2018

İstiridye tozu, özel ekipman tarafından elde edilen iyi bir deniz kaynaklı ürün olan ana hammadde olarak istiridye etinden yapılır. Taurin, glikojen ve deniz organizmalarının fizyolojik olarak aktif maddelerinin yanı sıra esansiyel amino asitler, çinko, demir, bakır, iyot, selenyum ve insan vücuduna faydalı diğer iz elementler bakımından zengin istiridye eti tozu.

Oyster meat powder

İstiridye eti, çinko bakımından zengin besinlerden biridir. Cinsel gelişim, cinsel fonksiyon ve germ hücrelerinin büyümesinde önemli rol oynar. Analize göre, kurutulmuş istiridye eti protein içeriği% 45 -% 57 -% 7 -% 11 yağ,% 19 -% 38 karaciğer şekeri; Bu arada, istiridye eti tozu da uygun oranda magnezyum içerir (çinko: magnezyum = 2: 1), taurin ve diğer aktif bileşenler. Saf çinko takviyesi ile kaplanmış, istiridye özü çeşitlendirilmiş besinler, aktif bileşenlerin doğallaştırılması ve dengeli beslenme gibi belirgin avantajlara sahiptir.

Oyster tozu nereden alınır?
Oyster et tozu hakkında derin bir anlayışa sahip olabilirsiniz. Xi'an Fengzu Biolojik Techology Co, Ltd, istiridye tozu bir Çin profesyonel tedarikçisi olarak, uygun fiyat ile çeşitli Oyster et tozu sağlamaya adamıştır. Rekabetçi bir fiyat ve mesleki bilgi için sales@fengzusw.com adresine e-posta gönderebilirsiniz. Uzun süre işbirliği için, ücretsiz örnekler vardır. Sorgunuz için sabırsızlanıyoruz.

Back