Banner
Ana sayfa > Bilgi > İçerik

Phycocyanin Tozu Uygulaması

Aug 15, 2018

Phycocyanin , Spirulina'dan izole edilen koyu mavi bir toz türüdür. Esas olarak siyanobakteriler, kırmızı algler ve gizli alglerde bulunur. Şu anda, E18 ve E25 Phycocyanin sağlayabiliyoruz. Fonksiyonu hafif (turuncu-sarı) enerjiyi emebilir ve ENERGY iletir. Sadece bir çeşit protein değil, aynı zamanda mükemmel bir doğal yenilebilir pigment türüdür ve sağlık gıdalarının iyi bir hammaddesidir.

Phycocyanin Powder.jpg

Phycocyanin , aşağıdaki gibi, yaygın olarak kullanılır:
1. Doğal gıda Boyası: Suda çözünür bir pigmenttir, toksik olmayan, ametis, Berrak ve hoş, gıda boyası ajan, Kozmetik Katkı Maddeleri olarak kullanılabilir.
2.Tıbbi ve sağlıklı gıda: Eritropoietine (EPO) benzer şekilde eritrosit koloni oluşumunu uyarıcı etkiye sahiptir. Bazı ülkeler başarılı bir şekilde çeşitli Fitosiyanin kompleksi ilaçları geliştirmiştir, Japonya Sağlık Enstitüsü AIDS zaten Piyosiyaninin anemiyi artırabilir, iyileştirebilir hemoglobin Raporunun başarısı.
1982'de, Lijima ve diğer fareler, karaciğer tümör hücreleri ile enjekte edilen farelerin hayatta kalma oranlarını arttırmak için oral Psikosiyanini incelediler ve deney grubu Fareler lenfosit aktivitesinin, kontrol grubundan önemli ölçüde daha yüksek olduğuna, proteinin bağışıklık ve Anti'yi arttırdığına inandıklarını söylediler. Amerika Birleşik Devletleri'ndeki Harvard Hastanesi, Schwartz ve Shklar, Spirulina yosunu mavisi proteininin bazı kanser hücreleri üzerinde inhibe edici etkisi olduğunu buldu.
3. Biyolojik, kimyasal ve sitoloji deneyleri için özel reaktifler hy Phycocyanin bazı fotodinamik araştırma reaktiflerinin biyolojik, sitolojisi olarak kullanılabilir.

Phycocyanin tozu nereden alınır?
Phycocyanin hakkında derin bir anlayışa sahip olabilirsiniz. Xi'an Fengzu Biolojik Techology Co., Ltd., Phycocyanin'in bir Çin profesyonel tedarikçisi olarak, uygun fiyata çeşitli Phycocyanin tozu sağlamaya adamıştır. Rekabetçi bir fiyat ve profesyonel bilgi için sales@fengzusw.com adresine doğrudan e-posta gönderebilirsiniz. Uzun süre işbirliği için, ücretsiz örnekler vardır. Sorgunuz için sabırsızlanıyoruz.

Back