Banner
Ana sayfa > Bilgi > İçerik

Superoksit Dismutaz Uygulaması (SOD)

Sep 15, 2018

Sod adı verilen süperoksit dismutaz , yeni bir tür enzim hazırlama yöntemidir. Biyolojik dünyada çok geniş bir dağılıma sahiptir, neredeyse hayvanlardan bitkilere, hatta insanlardan tek hücreli organizmalara kadar varlığı vardır. Sod, yaşam bilimindeki en büyülü enzim ve insan vücudundaki çöp süpürücü olarak kabul edilir.
Sod, oksijensiz radikallerin doğal düşmanıdır, organizmada oksijensiz radikallerin bir numaralı katilidir, yaşam sağlığıdır.

SOD uygulaması
1.Medicines especially Özellikle romatoid artrit, kronik multipl artrit, miyokard enfarktüsü, kardiyovasküler hastalık, kanser hastaları ve enflamatuar hastalık hastalarının radyasyon tedavisi;
2. Klinik ve bilimsel araştırmalarda yaygın olarak kullanılan bir biyokimyasal enzim preparatı olarak, insan endokrin sisteminin rolünü düzenleyen güçlü bir anti-aging, anti-tümör vardır.
3. Kozmetik : Mükemmel antioksidan ve korozyon önleyici özelliklere sahip kozmetiklere eklenebilir.
4.Sağlıklı yiyecek olarak kullanılır, sod şekeri, sod oral sıvı, sod bira fabrikaları gibi içecekler çok popülerdir! İçeceğe, şekere, hamur işlerine ve diğer yiyeceklere sodun eklenmesi raf ömrünü uzatabilir ve insan vücudunun endokrin sistemini korozyon direnciyle düzenleyebilir.

Superoxide dismutase tozu nereden alınır?
Superoksit dismutazın derinlemesine bir anlayışına sahip olabilirsiniz. Xi'an Fengzu Biolojik Techology Co., Ltd., Superoksit dismutazın Çin profesyonel bir tedarikçisi olarak, uygun fiyata çeşitli Superoksit dismutaz tozu sağlamaya adamıştır. Rekabetçi bir fiyat ve mesleki bilgi için sales@fengzusw.com adresine e-posta gönderebilirsiniz. Uzun süre işbirliği için, ücretsiz örnekler vardır. Sorgunuz için sabırsızlanıyoruz.

Back