Banner
Ana sayfa > Bilgi > İçerik

Phycocyanin etkinliği

Aug 22, 2018

PhycocyaninAnti-kanser yumurtalık kür kan hücre yenilenmesini teşvik, elastin sentezlemek için insan vücudu teşvik, ve diğer Effects.In 21 yüzyılın başlarında, Avrupa, Amerika, Japonya ve diğer ülkeler, phycocyanin yaygın gıda ve kozmetik, yüksek kalitede kullanılır doğal pigmentler ve biyokimyasal uyuşturucu yapıldı. Japonya Kang okul tarafından geliştirilen AIDS Araştırma Enstitüsü, yosun beslenme gıda şirketi Kampach (emin) yosun mavi protein kanser hastaları, lösemi hastaları, rehabilitasyon ilaç ve besin gıda gibi önemli bir elde etmek için üretilen güven iyileştirici etkisi kombinasyonu 1986 yılında.


Phycocyanin Powder.jpg

Phycocyanindüzenleyen ve kanser hücrelerinin büyümesini inhibe ve insan hücreleri rejenerasyon teşvik, yumurtalık bakımı ve elastin sentezini teşvik önemli bir rol oynar insan metabolizması için gerekli temel enzimler sentez yardımcı olabilir insan vücudunda. aynı zamanda mavi alg protein bağışıklık sistemini düzenleyen, bağışıklık sistemi işlevi güçlendirir, insan vücudu için hastalık direnci artırır.
Bu nedenle, phycocyanin Gıda uzmanları tarafından "gıda elmas" bilinir.
Antioksidan, serbest radikallerin atma.
Phycocyanin, serbest radikallerin içinde vivo kaldırmak hücre etkinliği teşvik yumurtalık fonksiyon geliştirmek, elastin hızlı insan vücudunda sentez teşvik.
Bilimsel araştırmalara göre yosun mavi protein uyarıcı eritrosit koloni oluşumu, eritropoietin (epo); benzer etkisi vardır.
Bu beyaz kan hücrelerinin işlevini ayarlamak ve lenfosit etkinliği geliştirmek, fiziksel gücünü artırmak, kırmızı kan hücrelerinin büyümesini teşvik, bağışıklık fonksiyonunu artırmak ve büyüme ve gelişme teşvik.
Anti Alerjik
7 Ocak yayımlanan Tayvan Üniversitesi ekibi tarafından yeni bir çalışma arıtılmış yosun mavi protein tüm alerjiler üzerinde inhibitör etkisi vardır bulundu.

Phycocyanin toz satın alınır?
Phycocyanin derin anlayış olabilir. Xi'an Fengzu biyolojik B.t Co, Ltd, Phycocyanin, profesyonel Çin tedarikçisi çeşitli Phycocyanin toz uygun fiyat ile sunmayı adıyorum olmuştur. Sales@fengzusw.com bir rekabetçi fiyat ve mesleki bilgi için doğrudan e-posta gönderebilirsiniz. Uzun zaman işbirliği için ücretsiz örnekleri mevcuttur. Sorgunuz sabırsızlıkla bekliyoruz.

Back