Banner
Ana sayfa > Bilgi > İçerik

Gıda geliştirilmesi ve kenevir tohumu protein

Aug 02, 2018

Kenevir tohum çekirdek richful besin, esas olarak protein %20.49 ~37.60% ve petrol %28.53 ~51.06% içeren bir türüdür; Ayrıca diyet lifi %10.77 ~38.16 %'sini içerir; Yanı sıra vitamin ve eser elementler insan vücudu tarafından gerekli. İçerik ve demir ve çinko kenevir tohum oranda insan vücudu ihtiyaçları için en uygundur. Daha da önemlisi, kenevir tohumu Ayrıca esansiyel amino asitler ve yağ asitleri açısından zengin, ve yani bugün en ideal gıda besin, kompozisyon oranı makul.

Hemp protein powder.jpg

1. diyet takviyeleri

Kenevir tohumu proteinbir yüksek kaliteli bütün proteindir. Bir yandan, anlık kenevir protein tozu yüksek proteinli besin kahvaltı protein tozu ve bebek formülü protein tozu yapılır geliştirilmektedir. Öte yandan, kenevir protein ve sağlık ürünleri veya protein katkı maddeleri, dondurma, meyve suyu, içecekler ve tahıl gibi gıdalar ekledi içine yapılan protein peptidler için ayrı.

2. gıda protein içeriği artan
Kenevir tohumu protein düşük protein içerikli besin yapısını geliştirmek için belirli gıdalar eklenebilir. Örneğin, kenevir tohumu protein tozu uygun miktarda kenevir tohumu sıkıştırılmış gıdalar makul beslenme ile elde edebilirsiniz sıkıştırılmış bisküvi eklemiş. Bu önemli ölçüde insan büyüme teşvik ve bu hiçbir toksik ve yan etkiler.

3. egzersiz yiyecek ve içecek yapmak için
Kenevir tohumu protein varlık uygulamak için vücut geliştirme takviyeleri (Protein çubuğu vb.) sporcuların kas gücü ve dayanıklılık artırabilir diğer hayvan ve bitki proteinleri ile karıştırın gereğidir. Bu arada, kenevir tohumu protein peptid sindirmek ve hızlı bir şekilde spor içecekleri eklendiğinde absorbe etmek kolaydır. Bu nedenle bu hızlı bir şekilde sporcuların enerji doldurmak ve onların performansını artırmak.

4. gıda katkı maddeleri
Kenevir kenevir tohumu protein antioksidan peptidler özler iyi antioksidan etkileri vardır. Bir beslenme ek ve yiyecek ve içecek bir katkı çok daha güvenli bir antioksidan gıda alanında olacak.

Kenevir Protein satın alınır?
Kenevir Protein derin anlayış olabilir. Xi'an Fengzu biyolojik B.t Co, Ltd, Kenevir Protein tozu, profesyonel Çin tedarikçisi çeşitli Kenevir Protein ile uygun fiyat sunmak için adıyorum olmuştur. Sales@fengzusw.com bir rekabetçi fiyat ve mesleki bilgi için doğrudan e-posta gönderebilirsiniz. Uzun zaman işbirliği için ücretsiz örnekleri mevcuttur. Sorgunuz sabırsızlıkla bekliyoruz.

Back