Banner
Ana sayfa > Bilgi > İçerik

Yeni Gıda Boyası ve Sağlık Gıda Ham Psikosiyanin Tozu

May 25, 2018

Phycocyanin , spirulinadan (mavi-yeşil algler) elde edilen nadir bir pigment proteinidir.

Suda çözünür bir pigmenttir, toksik değildir, saftır, berraktır. Sadece parlak renkler değil, aynı zamanda kendi içinde besleyici bir protein, amino asit kompozisyon aralığı, esansiyel amino asitlerin yüksek içeriğidir. Bağışıklık sistemini artırabilir, tam canlılığı koruyabilir, radyasyona karşı koyabilir, metabolizmayı güçlendirir, toksinleri tahliye eder. Bu yüzden, canlı olarak gıda uzmanları tarafından 'gıda elması' denir. Doğal gıda boyası, iyi sağlık gıda ve kozmetik katkı maddesi olarak popüler mükemmel.Fitosiyanin , karakteristik bir açık mavi renktir, turuncu ve kırmızı ışığı, özellikle 620 nm'ye yakın (hangi özel tür olduğuna bağlı olarak) emer ve yaklaşık 650 nm'de (ayrıca hangi tür olduğuna bağlı olarak) floresans yayar.


Phycocyanin.jpg Allofyosiyanin, phycocyanin C veya phycocyanin R'den daha uzun dalga boylarında emer ve yayar. Psikosiyaninler, Siyanobakterilerde bulunur (mavi-yeşil algler olarak da bilinir). Ficobiliproteinler, immünoassay kitlerinde kullanılan floresan özelliklere sahiptir. Aphanizomenon flos-aquae ve Spirulina tarafından üretilen ürün fosiyanin, örneğin yiyecek ve içecek endüstrisinde doğal renklendirme ajanı 'Lina Blue' veya 'EXBERRY Shade Blue' olarak kullanılır ve tatlılar ve dondurmalar içinde bulunur. Ek olarak, su numunelerinde fıkosiyanin pigmentlerinin flüoresans tespiti, siyanobakterilerin biyokütlesini izlemek için yararlı bir yöntemdir.

Phycocyanin tüm fikobiliproteinlerle ortak bir yapısal temayı paylaşır. Yapı, a ve β alt birimlerden oluşan heterodimerler olan fikobiliprotein monomerlerinin ve tiyoeter bağı ile bağlanmış ilgili kromoforlarının birleştirilmesiyle başlar.


Phycocyanin Powder nereden alınır?

Phycocyanin hakkında derin bir anlayışa sahip olabilirsiniz. Xi'an Fengzu Biolojik Techology Co., Ltd., Phycocyanin'in bir Çin profesyonel tedarikçisi olarak, uygun fiyata çeşitli Phycocyanin tozu sağlamaya adamıştır. Rekabetçi bir fiyat ve mesleki bilgi için sales@fengzusw.com adresine e-posta gönderebilirsiniz. Uzun süre işbirliği için, ücretsiz örnekler vardır. Sorgunuz için sabırsızlanıyoruz.
Back