Banner
Ana sayfa > Bilgi > İçerik

Kenevir protein besin maddeleri

Jul 18, 2018

Kenevir tohum çekirdek richful besin, esas olarak protein %20.49 ~37.60% ve petrol %28.53 ~51.06% içeren bir türüdür; Ayrıca diyet lifi %10.77 ~38.16 %'sini içerir; Yanı sıra vitamin ve eser elementler insan vücudu tarafından gerekli. İçerik ve demir ve çinko kenevir tohum oranda insan vücudu ihtiyaçları için en uygundur. Daha da önemlisi, kenevir tohumu Ayrıca esansiyel amino asitler ve yağ asitleri açısından zengin, ve yani bugün en ideal gıda besin, kompozisyon oranı makul.
Hemp seed protein.jpg

Kenevir tohumu protein içeriği % 20-%25 ile yüksek protein vardır. Kenevir tohumu protein arasında %65 edestin ve % 35 albümin vardır. Gamma globulin asidik alt birimleri içerir ve temel alt birimleri yalnızca kenevir tohumu vardır. Burası nispeten fosfor, sindirimi kolay.

Kenevir tohumu protein içeren amino asitler, 8 esansiyel amino asitler de dahil olmak üzere türlü ve içeriği yüksek, makul ve dengeli, "kaliteli tam protein" gereksinimleriyle uyumlu. Okul öncesi çocuklar esansiyel amino asit gereksinimi desen ile karşılaştırıldığında (2 ~ 5 yıl yaşlı) Birleşmiş Milletler Gıda ve Tarım Örgütü (FAO), 1985 yılında, Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından tavsiye sadece lizin ve metionin içerik kenevir tohum protein yeterli değildir. Bu nedenle, temel amino asitleri kenevir tohumu protein daha iyi olabilir büyüme ve 2-5 yaşında çocukların gelişimi için ihtiyaçlarını karşılamak.

Ayrıca, kenevir tohumu protein tüm yenilebilir tam olarak insan sağlığını korumak için gerekli olan insan vücudu plazma bileşenleri (albümin ve globulin) ihtiyaçlarını karşılayan insan vücudu tarafından gerekli aminoasitler sağlayabilirsiniz. Arginin ve histidin kenevir tohumu protein olarak Batı ülkeleri, çocuk büyüme için önemli olan insanlar her zaman eklemek o çok fonksiyonel gıdalar, özellikle arginin önlemek ve kalp-damar hastalıkları tedavi. Kenevir tohumu protein Ayrıca metionin ve sentetaz için gerekli sistein içerir. Ayrıca çok insan iskelet kas metabolizması ve aynı zamanda vücut onarım ve büyüme için önemli olan BCAA (L-lösin, isoleucine ve valin) için yüksek içerik için önemlidir. Bu arada, protein emilimi engeller neden değil bu yüzden tripsin inhibitörü, kenevir tohumu protein içermez; fasulye oligosakkaritler, şişkinlik ve mide bulantısı neden olmaz bu yüzden içermiyor; Bu yüzden çoğu insan tüketimi için uygun herhangi bir bilinen alerjenler, içermiyor. Zaman hidrolizat kenevir tohumu protein Ayrıca antioksidan işlevi vardır kanıtlanmıştır.

Kenevir Protein satın alınır?
Kenevir Protein derin anlayış olabilir. Xi'an Fengzu biyolojik B.t Co, Ltd, Kenevir Protein tozu, profesyonel Çin tedarikçisi çeşitli Kenevir Protein ile uygun fiyat sunmak için adıyorum olmuştur. Sales@fengzusw.com bir rekabetçi fiyat ve mesleki bilgi için doğrudan e-posta gönderebilirsiniz. Uzun zaman işbirliği için ücretsiz örnekleri mevcuttur. Sorgunuz sabırsızlıkla bekliyoruz.

Back