Banner
Ana sayfa > Bilgi > İçerik

Yararları ve uygulama Heme demir

Oct 10, 2018

Heme demirkırmızı bir bir kan ve kas daha yüksek memeli pigmenttir. Porfirin ve demir bir molekül oluşur. Ve doğrudan olmadan herhangi bir gastrointestinal irritasyon ama iyi bioavailability (emilim oranı % 15-%25) Mukozal bağırsak hücreleri tarafından emilir biyolojik demir türüdür. Bağırsak hem demirin emilim oranı çok heme olmayan demir daha yüksek olduğundan son yıllarda hem demir uygulama hızla gıda ve ilaç ilerlemiştir. Örneğin, Japonya ve Amerika Birleşik Devletleri gibi ülkelerde, bu yaygın bir gıda beslenme arttırıcı olarak kullanılmıştır.

Heme Iron

Yararları ve uygulama
1.Anti-anemi etkisi
Heme demir kemik iliği hematopoiesis teşvik üzerinde iyi bir etkisi ve hayvanlar için hemolitik ve hemorajik anemi tedavisi, bu en ideal ve iyi bilinen anti-anemi ilaç. Bayan üniversite öğrencilerin anemi ile heme güçlendirilmiş demir bisküvi uygulamak için demir beslenme çalışmanın bir, bu kadın kolej hemoglobin demir alımı (6.0 mg/d) artırarak anemi, öğrencilere önemli ölçüde geliştirebilir, demir beslenme bulundu durum vücut ve etkili bir şekilde demir-eksikliği tarafından neden anemi önlemek. Kırmızı kan hücreleri deney grubu hematopoetik işlevi vücudun iyileşiyor bu belirten intaking, varlık demir sonra artan sayısı. Deney grubunda anemi kurtarılması derecesi, Hb düzeyi önemli ölçüde bir ay içinde yükseltilmiştir ve Hb düzeyi daha fazla deney 2 ayda 11.56 g/dL için yükseltilmiştir ve PCV da önemli ölçüde artırdı. Deney sonunda, kontrol grubunda Hb biraz artmış ama test grubu daha önemli ölçüde daha düşük. İnsanların karşılıklı olarak deneyler tarafından onaylandıktan heme demir için iyi bir bioavailability var sonuçlar gösterir. Anti-anemi etkisi ve bioavailability heme demir hem demir iyi anti-anemi etkisi olmadığını gösterdi sıçan hemoglobin kurtarma deneme tarafından incelenmiştir. Hem demirin emilim oranı daha yüksek, belli ki FeSO4 gibi inorganik demir daha üstün olduğu ve hayvansal protein yıkımı ürünleri kendi emilimi yükseltebilirsiniz.

2. biyolojik işlev
Heme demir demir fizyolojik fonksiyonları çeşitli tutar:
1) oksijen taşıma, karşılıklı değişmek ve doku solunum süreçlerinde yer aldığı;
2) söz konusu oluşumu ve kırmızı kan hücresi, olgunlaşma ve porfirin kemik iliği hematopoetik doku ile birlikte o zaman hangi sırayla globin ile; hemoglobin sentezler Hemin üretecek
3) olarak bir bileşeni demir içeren enzimlerin demir önemli bir rol, örneğin, bir bileşen olarak katalaz hidrojen peroksit beden ve sağlık artırıcı içinde ortadan kaldırılması teşvik, demir oynar;
4) demir da A vitamini, β-karoten dönüştürmeye katalizlerler gibi vücudun diğer önemli işlevleri antikorların vücutta, uyuşturucu karaciğer detoksifikasyon ve lipidler kanda taşınması üretimini teşvik katılmaktadır.

Heme demir tozu satın alınır?
Heme demir derin anlayış olabilir. Xi'an Fengzu biyolojik B.t Co, Ltd, Heme demir, profesyonel Çin tedarikçisi çeşitli Heme demir tozu ile uygun fiyat sunmak için adıyorum olmuştur. Sales@fengzusw.com bir rekabetçi fiyat ve mesleki bilgi için doğrudan e-posta gönderebilirsiniz. Uzun zaman işbirliği için ücretsiz örnekleri mevcuttur. Sorgunuz sabırsızlıkla bekliyoruz.

Back