Banner
Ana sayfa > Bilgi > İçerik

Kapsaisin Tozu Kullanımı-FZBIOTECH

Dec 20, 2018

Haşere kovucu olarak capsaisin , plastik bir granül ve kaplama olarak, termit, anti-kemirgen üretimi, kablolarda, yeraltı binalarında ve sivil mobilya imalatında kullanılmak üzere kullanılmıştır.

Kapsaisin tozu, biber biberinin meyvesinde baharatlı tatlar üreten ve çok çeşitli organizma ve insanlarda güçlü tahrişe neden olan vanilya amid alkaloitleri için kullanılan genel bir terimdir.
Beyaz veya sarımsı iğneye benzer kristaller için doğal kapsaisin tozu ürünleri, içeriğinde% 95'lik kapsaisin muhtevası, içeriğine göre% 40'a kadar kapsaisin: yaklaşık% 60, yaklaşık% 30'luk iki hidrojen kapsaisin, ikinci derece hidrojen kapsaisin% 1, yüksek kapsaisin% 1'dir.

Capsaicin powder

Kapsaisin tozu kullanımları
Kapsaisin tozu güçlü bir analjezik ve anti-enflamatuar etkiye sahiptir. Ulusal Çevre Koruma Ajansı (EPA), insanlara zarar veren herhangi bir kapsaisin kanıtı bulunmadığını onaylamıştır. Ağırlıklı olarak artrit, kas ağrısı, sırt ağrısı, egzersiz burkulması ve herpes zoster tedavisinde, artık nevralji ve diğer hastalıklardan sonra yaygın olarak kullanılan tek taraflı veya bileşik merhem ve diğer preparatların üretiminde kullanılır.
Kapsaisin'den, aktif bir madde olarak deniz yaşamının yapışmasını önleyen toksik olmayan biyolojik kirlenme önleyici boya, deniz yaşamının bağlanmasını önlemek ve denizlerin normal seyrüseferini sağlamak için denizcilik gemilerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Haşere kovucu olarak capsaisin, plastik bir granül ve kaplama olarak, termit, anti-kemirgen üretimi, kablolarda, yeraltı binalarında ve sivil mobilya imalatında kullanılmak üzere kullanılmıştır.

Capsaicin tozu nereden alınır?
Capsaicin tozu hakkında derin bir anlayışa sahip olabilirsiniz. Xi'an Fengzu Biolojik Techology Co., Ltd., Capsaicin'in bir Çin profesyonel tedarikçisi olarak, çeşitli Capsaicin'leri uygun fiyatla tedarik etmeye adamıştır. Rekabetçi bir fiyat ve mesleki bilgi için sales@fengzusw.com adresine e-posta gönderebilirsiniz. Uzun süre işbirliği için, ücretsiz örnekler vardır. Sorgunuz için sabırsızlanıyoruz.

Back