Banner
Ana sayfa > Bilgi > İçerik

Kemik Suyu Protein Tozu Nedir?

Jul 10, 2018

Eski atalarımızdan geleneksel bir yemek olan kemik suyu , evde kolayca yapılabilir. Bu yüzden bizim için veya misafirlere, arkadaşlarımıza vb. Davranmak için popülerdir.

Daha da önemlisi, Bone broth jelatin ve glisin de dahil olmak üzere bir dizi şifa verici besin içerir. Bu besinler dokuları onarmaya çalışır, temel olarak kemik suyu ününe sızan bağırsaklara etkili ve doğal bir bütün gıda ilacı olarak kemik suyu ününe katkıda bulunan bağırsaklara odaklanır.

Sağladığı kollajen, iyot ve yaşlanma karşıtı mineraller (kalsiyum, fosfor ve magnezyum) sayesinde kırışıklıkların giderildiği yaşlanma karşıtı özelliklerinden dolayı da övgülere sahiptir. diğer birçok avantajın yanında metabolizmaya yardımcı olur.
Bone Broth Protein Powder.jpg

Şimdi kolay çözünen toz haline getirilmiş kemik kemik suyu formunu başlattık. , Hormon Yok. Toz için ne kadar olursa olsun,% 100 saf doğal kemik suyu özleri hiçbir dolgu maddesi içermez. Ayrıca fabrikamız HACCP sertifikası ile sertifikalandırılmıştır.

Bone Broth Protein Tozu nereden satın alınır?
Bone Broth Protein Tozu hakkında derin bir anlayışa sahip olabilirsiniz. Xi'an Fengzu Biolojik Techology Co., Ltd., Bone Broth Protein'in bir Çin profesyonel tedarikçisi olarak, uygun fiyatla çeşitli Bone Broth Protein Tozu sağlamaya adamıştır. Rekabetçi bir fiyat ve profesyonel bilgi için sales@fengzusw.com adresine doğrudan e-posta gönderebilirsiniz. Sorgunuz için sabırsızlanıyoruz.

Back