Banner
Ana sayfa > Bilgi > İçerik

Fraksiyonasyon Hindistan Cevizi Yağı Nedir?

Jan 03, 2019

Fraksiyonasyon hindistancevizi yağı % 100 doğal bir baz yağdır, anında cilt tarafından absorbe edilebilir, masaj koşullandırması için çok uygundur ve cilt bakım yağı, saf nemlendirici doku olarak cilde koruyucu film tabakası ve pürüzsüz gözenekler getirebilir, herhangi bir cilt uygun en iyi cildin kuru veya kötü durumu için.


Fractionation coconut oil

Parçalama, uzun zincirli yağ asitlerini ortadan kaldırmak için orta damarı ve kısa zincirli yağ asitleri bırakarak damıtmanın kullanılmasıdır, böylece uzun zincirli yağ asitlerinin oksitlenmesi kolay ve dengesiz halleri de çözülür, böylelikle bölünmüş hindistan cevizinin korunma ömrü artar. Yağ uzundur. Hindistancevizi yağı, sub-keten asit bakımından zengindir, sinir iltihabının stabilitesi oldukça iyidir.

Bulaşma sonrası diğer bitkisel baz yağlar kadar yağlı olmayan saten yumuşak bir dokunuş bırakın. Fraksiyonasyon hindistancevizi yağı diğer esansiyel yağlarla tamamen entegre edilebilir, renksiz, tatsız, yağ lekeleri bırakmaz, bozulmaz.

Xi'an Fengzu Biyolojik Techology Co, Ltd, fraksiyonasyon hindistan cevizi yağı bir Çin profesyonel tedarikçisi olarak, uygun fiyata fraksiyonlama hindistan cevizi yağı sağlamaya adamıştır. Rekabetçi bir fiyat ve mesleki bilgi için sales@fengzusw.com adresine e-posta gönderebilirsiniz. Uzun süre işbirliği için, ücretsiz örnekler vardır. Sorgunuz için sabırsızlanıyoruz.

Back