Banner
Ana sayfa > Ürünler >> Bitki yağı >> Esans

Yasemin esans kullanır Yasemin Yağı

Yasemin Yağı
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Yasemin Yağı Temel Trombozu

Menşei: Çin, Mısır
Özü: Buhar damıtma
Görünüm: Kırmızı yağlı sıvı
Bitki parçası: çiçek
İçerik: benzil asetat, jasmone
Koku yoğunluğu: orta
CAS NO .: 8022-96-6


Yasemin Yağı tanıtımı

Yasemin esansiyel yağımız oleaceae familyasından Jasminum Gradiflora'dan (synonym officinale) elde edilir ve aynı zamanda jasmin, jessamin ve adi yasemin olarak bilinir.
Pahalı olmasına rağmen, bu uçucu yağ, sadece nefis kokusundan daha fazlasını yapar - derinden rahatlatır, depresyonu kaldırır ve güveni artırır, doğumları kolaylaştırır, cinsel sorunlara yardımcı olur, öksürük ve tonları yatıştırır ve cildin elastikiyetini artırır, gerilmeleri ve yara izlerini azaltmaya yardımcı olur.


Yasemin Yağı Fonksiyonu
Yasemin esansiyel yağı tatlı, egzotik ve zengin çiçek kokusuna sahiptir.
Daha yaygın türler - Jasminum grandiflorum (aynı zamanda kraliyet yasemin, İspanyol ya da Katalan yasemin ya da jati olarak da bilinir) uçucu yağ ekstraksiyonu için kullanılır, ancak% 25'lik karışımımız Jasminum officinale'den yapılır.


Akış şeması :

Jasmine Oil.jpg


Yasemin Yağı Kullanımı

Şiddetli depresyon vakalarında değerli bir ilaçtır ve sinirleri yatıştırır, enerjiyi canlandırırken ve yeniden canlandırırken güven, iyimserlik ve öfori hissettirir.
Yasemin yağı doğumda doğum kolaylaştırır: kasılmaları güçlendirerek ve aynı zamanda ağrıyı hafifleterek doğumu hızlandırır. Doğum sonrası depresyonda etkilidir ve anne sütünün akışını teşvik eder.
Son derece yatıştırıcı ve sakinleştirici özelliği nedeniyle yasemin yağı, iktidarsızlık, erken boşalma ve soğukluk gibi cinsel sorunlara yardımcı olur.
Solunum sistemi üzerinde, rahatsız edici öksürükleri yatıştırıp ses kısıklığı ve larenjit ile yardımcı olarak çok faydalı bir etkiye sahiptir. Ayrıca kas ağrısı, burkulma ve sert bacaklarda da yardımcı olur.
Yasemin yağı tonları kuru, yağlı, tahriş olmuş ve hassas ciltler, elastikiyeti artırır ve sıklıkla çatlaklara yardımcı olmak ve skarları azaltmak için kullanılır.


Nakliye ve depolama:

Teslimat: Deniz / Hava Kargo ve Uluslararası Express
Nakliye Süresi: ödeme sonra 2-3 iş günü
Paket: 30ml / 50ml / 100ml: amber cam şişeler, 1kg / 5kg: alüminyum davul
25kg: plastik varil (30cm * 26cm * 42cm), 180kg: teneke demir davul (56cm 2 * 90cm)
Depolama: Güçlü ışık ve ısıdan uzak tutulur.
Raf Ömrü: 24 ay

Jasmine Oil.jpg

Jasmine Oil.jpg


şirket

Jasmine Oil.jpg

Jasmine Oil.jpg


Xi'an Fengzu Biyolojik Technology Co, Ltd en iyi, fiyat, organik,% 100 saf, doğa ve GMP fabrika yasemin yağı, yasemin esansiyel yağı, tüm ihtiyaçlarınız için profesyonel Çin yasemin yağı, yasemin esansiyel yağı üreticilerinden biridir , bizimle iletişime geçmekten kaçınmayın. Ve toptan toplu ve yüksek miktarda yasemin yağı, bizden esansiyel yağı hoş geldiniz.

Sorgulama