Banner
Ana sayfa > Ürünler >> Bitki yağı >> Esans

Yasemin esans kullanır Yasemin Yağı

Yasemin Yağı
FZBIOTECH Yağ Listesi
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Yasemin Yağının Temel Bilgisi

Menşei: Çin, Mısır
Özü: buhar damıtma
Görünüş: Kırmızı yağlı sıvı
Bitki Bölümü: Çiçek
İçerik: benzil asetat, jasmon
Koku Yoğunluğu: Orta
CAS NO.: 8022-96-6


Yasemin Yağı Tanıtımı

Yasemin uçucu yağımız oleaceae familyasından Jasminum Gradiflora'dan (eşanlamlı officinale) elde edilir ve ayrıca yasemin, jessamin ve genel yasemin olarak da bilinir.
Pahalı olmasına rağmen, bu esansiyel yağ, sadece nefis kokmaktan daha fazlasını yapar - derinlemesine rahatlatır, depresyonu kaldırır ve güveni arttırır, doğum yapmayı kolaylaştırır, cinsel sorunlara yardımcı olur, öksürük ve tonları yatıştırır ve cildin esnekliğini artırırken, gerilme izlerini ve izlerini azaltmaya yardımcı olur.


Yasemin Yağının İşlevi
Yasemin esansiyel yağı tatlı, egzotik ve zengin bir çiçek kokusuna sahiptir.
Daha yaygın olan türler - Jasminum grandiflorum (ayrıca kraliyet yasemini, İspanyolca veya Katalonya yasemini veya jati olarak da bilinir) esansiyel yağ ekstraksiyonu için de kullanılır, ancak% 25'lik karışımımız Jasminum officinale'den yapılmıştır.


Akış şeması :

Jasmine Oil.jpg


Yasemin Yağı Kullanımı

Ciddi depresyon durumlarında değerli bir çözümdür ve sinirleri yatıştırır, enerjiyi canlandırıp geri yüklerken bir güven, iyimserlik ve öfori hissi üretir.
Yasemin yağı doğumda doğumu kolaylaştırır: kasılmaları güçlendirerek doğumu hızlandırır ve aynı zamanda ağrıyı hafifletir. Doğum sonrası depresyonunda etkilidir ve anne sütünün akışını arttırır.
Derinlemesine yatıştırıcı ve sakinleştirici olması nedeniyle yasemin yağı, iktidarsızlık, erken boşalma ve cinsel soğukluk gibi cinsel sorunlara yardımcı olur.
Solunum sistemi üzerinde, tahriş edici öksürükleri yatıştırıcı ve ses kısıklığı ve gırtlağa yardımcı olarak çok yararlı bir etkiye sahiptir. Ayrıca kas ağrısı, burkulma ve sert bacaklarda yardımcı olur.
Yasemin yağı tonları kuru, yağlı, tahriş olmuş ve hassas ciltler, elastikiyeti arttırır ve genellikle çatlak izlerine yardım etmek ve yara izlerini azaltmak için kullanılır.


Nakliye ve depolama:

Teslimat: Deniz / Hava Taşımacılığı ve Uluslararası Ekspres
Nakliye Süresi: Ödeme yapıldıktan sonra 2-3 iş günü
Paket: 30ml / 50ml / 100ml: amber cam şişeler, 1kg / 5kg: alüminyum bidon
25kg: plastik varil (30cm * 26cm * 42cm), 180kg: kalay demir davul (56cm 2 * 90cm)
Depolama: Güçlü ışık ve ısıdan uzak tutun.
Raf ömrü: 24 ay

pure Jasmine Oil.jpg

Jasmine Oil price.jpg


şirket


Xi'an Fengzu Biyolojik Technology Co, Ltd en iyi, fiyat, organik,% 100 saf, doğa ve GMP fabrikası yasemin yağı, yasemin esansiyel yağı, tüm ihtiyaçlarınız için profesyonel Çin yasemin yağı, yasemin uçucu yağ üreticilerinden biridir , bizimle iletişime geçmekten kaçınmayın. Ve toptan toplu ve yüksek miktarda yasemin yağı, bizden yasemin esansiyel yağı hoş geldiniz.

Sorgulama