Banner
Ana sayfa > Ürünler >> Bitki yağı >> Esans

Juniper berry petrol kullanır Ardıç Berry Yağı

Ardıç Berry Yağı
FZBIOTECH Yağ Listesi
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Ardıç Berry Yağı Temel Bilgi

Menşei: Çin, İtalya
Görünüş: Soluk sarı renkli renksiz
Ekstraksiyon Yöntemi: Buhar damıtma
Kullanılan bitki kısmı: Tohum ve meyve
CAS No: 8012-91-7
İçerik: α-terpineol, kampen
Koku: Özel iğnelerle acı baharatlı aroma ve aromatiklik


Ardıç Berry Yağı Tanıtımı

Ardıç meyvesi, çeşitli ardıç türleri tarafından üretilen dişi tohum konisidir. Gerçek bir meyve değil, meyveye benzer bir görünüm veren, alışılmadık etli ve birleştirilmiş pullara sahip bir konidir. Meyveler gençken yeşildir ve yaklaşık 18 ay boyunca mor-siyah renkte olgunlaşır.


Ardıç Berry Yağı İşlevi

Ardıç Berry Esansiyel Yağı destekleyici, restore edici ve tonik bir yardım olarak kabul edilir. Akne tedavilerinde ve yağlı ciltlerin yanı sıra dermatit, ağlayan egzama, sedef hastalığı ve tıkanmış gözeneklerde popülerdir. Arındırıcı ve temizleyici olduğu düşünülür ve meditasyon için iyidir.


Akış şeması

Juniper Berry Oil.jpg


Ardıç Berry Yağı Kullanımı

Ardıç meyvesi esansiyel yağı, birçok endüstride, çırçır gibi alkollü içeceklerin tadına bakmak için kullanılır. Ardıç, Avrupa'da çok yaygın olan yaprak dökmeyen bir çalıdır. Hoş kokmak harikadır ancak etkileyici sağlık yararları açısından ardıç ve esansiyel yağları için çok daha fazlası vardı.

Antiseptik: Ardıç esansiyel yağı geçmişte iyi bilinen bir antiseptikti ve savaşlarda ya da atletizmde yaralanan ya da yaralanan insanlarla tedavi edildi. Zor işlerde hem anne hem de çocuk tarafından yapılan yaralanmalarda bile kullanıldı. Yaraları septik veya tetanoz gelişmesinden etkili bir şekilde korur.

Antiromatik: Ardıç esansiyel yağı kan dolaşımını arttırır ve iyileştirir. Ardıç meyvesi tohumu yağı da ürik asit gibi toksinlerin vücuttan atılmasına yardımcı olur. Bu özelliklerin her ikisi de, yanlış dolaşım ve vücutta toksin birikimi ile ilişkili olan romatizma, artrit, gut ve böbrek taşı gibi hastalıklarla mücadeleye yardımcı olur. Bu esansiyel yağ aynı zamanda şişliği de giderir.

Antispazmodik: Ardıç esansiyel yağı, ister kaslı, bağırsak, solunum veya başka bir alanda olsun, hemen hemen tüm kramp formlarında etkilidir. Ardıç yağı kas kramplarını gevşetir ve spazmodik kolerayı tedavi etmeye yardımcı olur. Antispazmodik olması, kramp veya spazmlarla ilgili diğer problemlerin çoğunun tedavisine yardımcı olur.


Nakliye ve depolama

Teslimat: Deniz / Hava Taşımacılığı ve Uluslararası Ekspres

Nakliye Süresi: Ödeme yapıldıktan sonra 2-3 iş günü
Paket: 30ml / 50ml / 100ml: amber cam şişeler, 1kg / 5kg: alüminyum bidon
25kg: plastik varil (30cm * 26cm * 42cm), 180kg: kalay demir davul (56cm 2 * 90cm)
Depolama: Güçlü ışık ve ısıdan uzak tutun.
Raf ömrü: 24 ay

pure Juniper Berry Oil.jpg

Juniper Berry Oil price.jpg


şirket
Xi'an Fengzu Biyolojik Technology Co, Ltd en iyi, fiyat, organik,% 100 saf, doğa ve GMP fabrikası ardıç meyvesi yağı, tüm ihtiyaçlarınız için profesyonel Çin ardıç meyvesi yağı, ardıç meyvesi uçucu yağ üreticilerinden biridir ardıç meyvesi esansiyel yağı, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin. Ve toptan toplu ve yüksek miktarda ardıç berry yağı, ardıç berry esansiyel yağı, ardıç yağı, ardıç esansiyel yağı, organik ardıç berry yağı, 8012-91-7, bizden saf ardıç berry yağı hoş geldiniz.

Sorgulama