Banner
Ana sayfa > Ürün:% s >> monomer

L-Arginin

L-Arginin
FZBIOTECH L-Arginin
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

L-Arginin Temel Bilgi

Spec .: HPLC ile% 99
Görünüş: Beyaz kristal toz
CAS NO.: 74-79-3,157-07-3
EINECS NO.: 200-811-1
Moleküler Formül: C6H14N4O2
Moleküler ağırlık: 174.20


L-Arginin Fonksiyonu

Arginin, vücutta birkaç nedenden dolayı önemli olan bir amino asittir. Hayati bir besin maddesi olan (eksiklik zihinsel geriliği tetikleyen) Creatine oluşturmak ve vücutta bir sinyalleşme molekülü olan Agmatine'yi oluşturmak için kullanılan üç substrattan biridir. Arginin hem üre (hem L-ornitin, L-sitrülin ve arginosüksinat ile) hem de nitrik oksit döngüsünde (ornitin ve arginosüksinat ile) ve nitrik oksit döngüsünde (ornitin ve arginosüksinat ile) ve açıkça hücresel işlevi düzenleyebilen poliamin yapılar üretmektedir.

L-arginin, sporcular için vücuttaki Nitrik Oksit aktivitesini arttırdığı için popüler bir ektir. Ne yazık ki, bu etki sağlıklı yetişkinlerde güvenilmez görünüyor. Nitrik oksidin (kan akışı) artan etkilerini ölçen çalışmalar yapılmış olmasına rağmen, net etki göstermeyen çalışmalar ile eşleştirilmiştir. Mekanizma gelince, bu farkın kısmen vücutta kayda değer bir aktiviteye ulaşmadan önce l-arginin tozunun bağırsaklardan zayıf emilmesinden dolayı olduğuna inanmak için sebep vardır. Arginin gerektiren veya arginin açısından zengin olan protein yapıları (enzimler gibi), önemli ölçüde değiştirilmiş görünmemektedir.

1.L-alanin, VB6 ve L-alaninol için ana hammaddedir. Ve amino asit enjeksiyonu ve oral yoldan alınan sıvıyı oluşturmak için bir hammaddedir.
Kimyada baharat, içecek, organik asit, şarap ve tuzlu yiyeceklere 2.L-alanin eklenir. hangisi en önemli katkı maddesi
3.L-alanine, taze tutma oranına sahiptir.


L-Arginin COA'sı

COA OF L-Arginine

Paket ve Storag

Teslimat: Deniz / Hava Taşımacılığı ve Uluslararası Ekspres
Nakliye Süresi: Ödeme yapıldıktan sonra 2-3 iş günü
Paket: 1-5kg / Alüminyum folyo çanta, boyut: 22cm (Genişlik) * 32cm (Uzunluk)
15-25kg / Davul, boyut: 38cm (Çap) * 50cm (Yükseklik)
Depolama: Güçlü ışık ve ısıdan uzak tutun.
Raf ömrü: 24 ay

L-Arginine.jpg


L-Arginine powder.jpg

 

Şirket imajı


Xi'an Fengzu Biyolojik Technology Co, Ltd profesyonel Çin l-arginin üreticilerinden biridir, en iyi, fiyat, organik,% 100 saf, doğa ve GMP fabrikası l-arginin ihtiyacı için, lütfen temas kurmaktan çekinmeyin bize. Ve toptan toplu ve yüksek miktarda l-arginin, l arginin, 74-79-3, l-arginin tozu, l-arginin hcl, bizden 157-07-3, 200-811-1 hoş geldiniz.

Sorgulama