Banner
Ana sayfa > Ürünler >> Bitki yağı >> Esans

Organik lavanta esansiyel yağı Lavanta yağı

Lavanta yağı
FZBIOTECH Lavanta Yağı
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Lavanta Yağı Temel Bilgisi

Menşei: Çin, Fransa, İngiltere
Görünüş :: Açık sarı ila renksiz sıvı
Ekstraksiyon yöntemi: Buhar damıtma
Kullanılan bitkinin bir kısmı: Çiçek
İçerik:% 99.9 uçucu yağ
Ekstraksiyon yöntemi: Buhar damıtma
CAS NO.:8000-28-0,97660-01-0
EINECS NO.: 307-508-4


Lavanta Yağı Tanıtımı

Lavantalar, Lamiaceae (veya Labiatae) familyasının geniş yapraklı çalıları ve en çok sivri, mor kokulu olan Lavandula cinsinin, çoğu kokulu, parfümlerin tüm dallarında yaygın olarak kullanılır. silisli toprakları tercih eden L. stoechas hariç, kireçli topraklar.
Tüm lavanta bal bitkileri arılar arasında çok popülerdir.
Lavanta veya lavanta yağı esansiyel yağı, çiçek açan bitkilerin gerçek lavanta veya Lavandula vera ile damıtılmasıyla elde edilir. Soluk sarı-yeşil ila beyaz bir sıvıdır ve kuvvetli bir kokuya sahip olan esas olarak linalol ve linalil asetattır. Parfümeri ve kozmetikte kullanımının yanı sıra geleneksel vernik imalatında solvent kopal ve amber olarak kullanılır.


Lavanta Yağı İşlevi

İnfüzyon: 0.8 g ila 1.5 g kuru çiçek (1 çay kaşığı. 2 çay kaşığı) demlenmesi. 150 ml kaynar su içinde 5 ila 10 dakika boyunca. Gerektiği kadar günde 3 kez veya uykusuzluk için yatmadan önce alın.
Tentür (% 60 etanolde 1: 5). 2 ml ila 4 ml, günde 3 kez alın.
Esansiyel yağ: 1 çay kaşığı karıştırılarak günde 1 ila 3 damla alın. çay kaşığı bal veya bir şeker küpü üzerine bırakılmış. Uykusuzluk için yatmadan alın.
Soluma: Bir difüzöre Şubat ila Nisan ayları arasında lavanta esansiyel yağı dökün. Difüzör olmadan, uçucu yağı büyük bir kaynar su kabına ekleyin ve buharı içine çekin, kasenin üzerine gidin ve büyük bir havluyla örtün. İhtiyaç duyulduktan sonra, günde birkaç kez veya uykusuzlukta yatmadan tekrarlayın.
Uykusuzluk ve Huzursuzluk
Yatmadan önce, ön kollarda ve solar pleksusta (lal kemiği ve göbek arasındaki karın ortasındaki) gerçek lavanta yağı 3-5 damla ekleyin.
Yatmadan önce ılık bir lavanta banyosu yağı alın: 20 ila 30 damla esans yağını bir emülgatöre (örneğin 1 çay kaşığı kokusuz sıvı sabunla karıştırın.) Banyo suyuna eklemeden önce.
Kramplar ve kas ağrısı.
Şubat ayından nisan ayına kadar olan lavanta esansiyel yağı veya lavanta damlalarını 1 c de inceltip masaj yağı hazırlayabiliriz. argan yağı yemek kaşığı. Etkilenen bölgelere nazikçe masaj yaparak nüfuz edin.


Lavanta Yağı COA

COA-Lavender Oil

Akış şeması

Lavanta Yağı.jpg

Nakliye ve depolama

Teslimat: Deniz / Hava Taşımacılığı ve Uluslararası Ekspres
Nakliye Süresi: Ödeme yapıldıktan sonra 2-3 iş günü
Paket: 30ml / 50ml / 100ml: amber cam şişeler, 1kg / 5kg: alüminyum bidon
25kg: plastik varil (30cm * 26cm * 42cm), 180kg: kalay demir davul (56cm 2 * 90cm)
Depolama: Güçlü ışık ve ısıdan uzak tutun.
Raf ömrü: 24 ay

France Lavender Oil.jpg

Pure Lavender Oil.jpg

şirketXi'an Fengzu Biyolojik Technology Co, Ltd en iyi, fiyat, organik,% 100 saf, doğa ve GMP fabrikası lavanta yağı, lavanta esansiyel yağı ihtiyaçlarınız için profesyonel Çin lavanta yağı, lavanta esansiyel yağı üreticilerinden biridir , bizimle iletişime geçmekten kaçınmayın. Ve toptan toplu ve yüksek miktarda lavanta yağı, bizden lavanta esansiyel yağı hoş geldiniz.

Sorgulama