Banner
Ana sayfa > Ürünler >> monomer

Jimnastik Asidi

Jimnastik Asidi
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Gymnema Sylvestre Ekstresinin Temel Bilgileri
Diğer Adı: gymnemic asit , gymnema özü , gymnemic asit I
Moleküler Formül: C43H66O14
Moleküler ağırlık: 806.976
Görünüm: kahverengimsi toz
Kaynama Noktası: 760mmHg'de 872.1ºC
Yoğunluk: 1.33 g / cm3
Saflık:% 25,% 50,% 75
CAS: 122168-40-5

Gymnemik Asit açıklaması
Jimnastik asidinin uzun süre kullanıldığında kan şekeri seviyesini düşürdüğü gösterilmiştir. Ek olarak, Gymnema sylvestre özü, ağzına yerleştirildiği zaman şekerin tadını azaltır, bu nedenle bazıları şeker çekmeye karşı koyar. Yaprakların ekstraktından, anti-tatlı aktivite sergileyen, Gymnemic asitler olarak bilinen izole edilmiş glikozitler vardı. Bununla birlikte, bu etki kısa sürelidir, sadece on beş dakika sürmektedir. Gymnema sylvestre özü, tarçın, krom, çinko, biotin, banaba, huckleberry ve acı kavun gibi diğer bileşenlerle diyabet için tüm doğal ilaçlarda kullanılmaktadır. Gymnema'nın özlerinin sadece tatlı dişleri düşürdüğü değil, aynı zamanda hiperglisemi, obezite, yüksek kolesterol düzeyleri, anemi ve sindirim gibi çeşitli sorunların tedavisi için de iddia edilir.

Gymnema Sylvestre Ekstresinin Yararları
Gymnema sylvestris'in başlıca biyoaktif bileşenleri, jimnemik asitler olarak bilinen bir oleanan tipi triterpenoid saponin grubudur. Yaprakların ekstraktından, anti-tatlı aktivite sergileyen jimnemik asitler olarak bilinen izole edilmiş glikozitler bulunur. Yaprak ve köklerden elde edilir ve kan şekeri seviyesini düşürmeye ve dengelemeye yardımcı olur. Gymnemik asit moleküllerinin eşsiz şekli, glikozinkine benzer olup, bağırsaklardaki hücre reseptörlerini doldurmalarına izin verir, böylece şeker moleküllerinin alımını önler. Sağlıklı yetişkinlerde gymnema sylvestre'nin, tatlılar için istek azaltmaya yardımcı olduğuna inanılır.
1. Düşük yardım ve kan şekeri seviyesini dengelemek
2. şeker moleküllerinin önlenmesi
3. tatlı şekerlemek


Paket ve kargo


Gymnemic Acid

Şirket imajı

Xi'an Fengzu Biyolojik Technology Co, Ltd en iyi, fiyat, organik,% 100 saf, doğa ve GMP fabrika tüm ihtiyaçlarınız için, gymnema sylvestre özü% 25-% 75 jimnemik asit üreticilerinden profesyonel Çin üreticilerinden biridir gymnema sylvestre üreticisi% 25 -% 75 jimnemik asit özü, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Ve toptan toplu ve yüksek miktarda üretici gymnema sylvestre üreticisine hoşgeldiniz bizden% 25-75% gymnemic asit özü.

Sorgulama