Banner
Ana sayfa > Ürünler >> API

Liothyronine Sodyum

Liothyronine Sodyum
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Liothyronine Sodyum / T3'ün Temel Bilgisi

Ürün Adı: Liothyronine Sodyum

Eş anlamlılar: Liothyronine Sodium; 3,3,5-Triiodo-L-thyronine.Na; T3; sodyum L-triiyodotironin; (S) -2-AMİNO-3- [4- (4-HİDROKSİ-3-İODOFENOKSİ) -3,5-DİYODOfenil] PROPIONİK ASİT SODYUM TUZ; SODYUM (S) -2-AMİNO-3- [4- (4-HİDROKSİ-3-İODOFENOKSİ) -3,5-DİYODOHENİL] PROPIONAT; T3 SODYUM TUZU; Cyomel; Tertroxin

Görünüş: Kirli beyaz toz beyaz

Tahlil:% 99

Kimyasal Adı: 3,3 ', 5-Triiodo-L-tironin, sodyum tuzu

Moleküler Formül: C15H13I3NNaO5

Moleküler ağırlık: 690.9706

EINECS: 200-223-5

CAS No .: 55-06-1

Tedarikçi: FZBIOTECH

Yapısal formül:

55-06-1.png


Liothyronine Sodyum'un Tanıtımı / T3

Cytomel (T3) yağ kaybını hızlandırır. İlke olarak, çoğu 12.5 mcg / gün tiroid fonksiyonu üzerinde hiçbir olumsuz etkisi bulunmadığı düşünülen muhafazakar bir "ek" dozaj şeklidir. 25 mcg / gün, bazı inhibe edici etkiye sahip bir "ek" dozaj şeklidir. 50 mcg / gün, elbette, daha fazla inhibe edici olan, makul ölçüde muhafazakar bir bb'ing dozu türüdür. 75 mcg / gün daha fazla sorunlu bölgeye giriyor; 100 mcg / gün birçok vakada kas büyüklüğü ve güç kaybına neden olur.

Bu dozlar Cytomel gibi tabletlerde sağlanan okunaklı T3 referanslıdır. Sıvı formülasyonlar genellikle kararsızdır ve sonuç olarak, çoğu durumda yukarıdaki sayılar, sıvı ürünlerle ilgili deneyimlerle eşleşmeyecektir ya da bu konuda, bir seferde bir sıvı ürünle deneyim, farklı bir zamanda deneyimle eşleşmeyebilir. , istikrar sorunu nedeniyle.


Liothyronine Sodyum / T3'ün Kullanım Alanları

T3 genellikle bir bütün olarak vücudun metabolizması üzerindeki önemli etkisinden dolayı anabolik steroidlerle birlikte kullanılır. T3'ün metabolizma artırıcı özelliklerinde ayrım gözetmediğini anlamak çok önemlidir - yağların, karbonhidratların ve proteinlerin metabolizmasını eşit olarak arttıracaktır.

Bu nedenle, belirli bir T3 dozunun ötesinde, artmış protein devri nedeniyle artan kas kaybı riski vardır. Anabolik steroidlerin ve uygun şekilde ayarlanan bir diyetin kullanılmasıyla, T3'ün bir sonucu olarak bu kas kaybı, theanabolik steroidlerin azot tutma ve protein koruyucu özelliklerinin bir sonucu olarak önlenebilir.


Etkileri Liothyronine Sodium / T3

Cytomel'in etkileri, hipotiroidizmi tedavi etmek veya bir performans ortamında yağ kaybını arttırmak için kullanım amacından bağımsız olarak genellikle aynıdır. Her iki durumda da, hormon T3 hormonunun doğrudan bir kopyası ile aynı işlevi görür. İlk kullanım nedeninden bağımsız olarak, her iki birey de yağ kaybından yararlanabilmelidir. Hipotiroidizm hastası şimdi daha düzgün işleyen bir metabolizmaya sahip olmalı, bu da yağlarını kaybetmelerine yardımcı olacak. Genellikle bu durum, bireyin muhtemelen tiroid bozukluğu nedeniyle makul miktarda yağ alması nedeniyle memnuniyetle karşılanmaktadır. Düşünce performansı için, yine yağ kaybı sadece hızlanır.

Cytomel'i kullanmanın belirli bir nedeni ne olursa olsun, metabolizma hızını arttırırken, yine de diyet yapmanız gerekecektir. Vücut yağını kaybetmek için tükettiğinden daha fazla kalori yakmalısın. Daha fazla tüketiyorsanız, dünyadaki tüm Cytomel'leri yakmanız sizin için hiçbir şey yapmaz. Ancak, zaten yeterli miktarda T3 üreten bir bireyle yapılan bir performans ortamında, şimdi toplam kalorik alımını onsuzdan biraz daha yüksek tutabildiğini ve hala kilo verebileceğini görebilir. Cytomel kullanımı nedeniyle, aşırı T3 hormonunun uygulanması nedeniyle kalorilerin yakılma hızı artmıştır.


Nakliye ve depolama

Liothyronine Sodium T3


Şirket imajı

Liothyronine Sodium T3 Supplier

Liothyronine Sodium T3 Manufacturer

Sorgulama