Banner
Ana sayfa > Ürün:% s >> Kozmetik Hammaddesi

Minoxidil için büyütme saç Minoksidil Sülfat

Minoksidil Sülfat
FZBIOTECH Kozmetik Listesi
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Temel Bilgiler

Ürün AdıMinoksidil sülfatDiğer AdMinoksidil sülfat tozu
Belirtimi%99'dan fazlaGörünümBeyaz Toz
Moleküler FormülC9H15N5O4SMolekül Ağırlığı289.31
CAS NO.83701-22-8EINECS NO.635-997-7
StandartUSP veya EPSertifikalarISO,Helal,FDA
OEM ServisiEvetSınıfMedikal ve Kozmetik
Yapısal Formülminoxidil sulfate

Minoksidil sülfat bir antihipertansif vazodilatör ve aynı zamanda yavaş veya saç dökülmesini durdurmak ve saç büyümesini teşvik iddia etti. Diğer saç dökülmesi tedavileri arasında, androjenik alopesi tedavisinde sayaç üzerinde kullanılabilir, ancak ölçülebilir değişiklikler uğrarsa, bu ilaç durdurduktan sonra birkaç ay içinde kaybolur.


Minoksidil sülfat aslında bir hipertansiyon ilaç olarak satıldı ve artan insan saç büyümesini ilginç yan etkileri olduğu bilinmektedir ya da bazı durumlarda ciddi saç dökülmesi. Saç dökülmesi ve saç dökülmesi için tedaviler genellikle erkekler için tasarlanmış bir% 5 çözüm ve kadınlar için tasarlanmış% 2 çözüm içerir.


Işlev


Minoksidil sülfat vazodilating bir ilaçtır, hangi kan damarlarını açabilir anlamına gelir. Başlangıçta hipertansiyon tedavisi için geliştirilen, o zamandan beri saç dökülmesinin erken aşamalarında tedavi için bir ilaç olarak popüler hale gelmiştir, bakım uygulayıcıları bir yan etkisi olarak saç büyümesinde bir artış fark sonra. Bu minoksidil sülfat tozu saç köklerine kan akımını artırarak ve saç gelişimini teşvik çalışır inanılıyor. Bu ilaç genellikle sayaç üzerinde kullanılabilir ve birden fazla marka isimleri taşır.


Minoksidil Sülfat test raporu

Minoxidil.jpg

  


Sorgulama