Banner
Ana sayfa > Ürün:% s >> Kozmetik Hammaddesi

Minoxidil için büyütme saç Minoksidil Sülfat

Minoksidil Sülfat
FZBIOTECH Kozmetik Listesi
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Minoksidil Sülfat Temel Bilgileri

Ürün adı Minoksidil sülfat Diğer adı Minoksidil sülfat tozu
Şartname % 99'dan fazla Görünüm Beyaz toz
Moleküler formül C9H15N5O4S Moleküler ağırlık 289,31
CAS NUMARASI. 83701-22-8 EINECS NO. 635-997-7
Standart USP veya EP Sertifikalar ISO KOŞER FDA
OEM Hizmeti Evet sınıf Medikal ve Kozmetik
Yapısal formül minoksidil sülfat

Minoksidil Sülfat ayrıca saç dökülmesini yavaşlattığını veya durdurduğunu ve saçların yeniden büyümesini teşvik ettiğini iddia eden antihipertansif bir vazodilatör ilaçtır. Diğer kellik tedavileri arasında androjenik alopesi tedavisi için tezgahın üzerinde mevcuttur, ancak deneyimlendiğinde ölçülebilir değişiklikler, tedavinin kesilmesinden sonraki aylar içinde kaybolur.

Minoksidil Sülfat ilk olarak yüksek tansiyon için bir ilaç olarak satıldı ve artan vücut tüylerinin büyümesinin veya bazı durumlarda önemli saç dökülmesinin ilginç yan etkisine sahip olduğu kaydedildi. Kellik ve saç dökülmesi tedavileri genellikle erkekler için tasarlanmış% 5 konsantrasyon çözeltisini içerirken,% 2 konsantrasyon çözeltileri kadınlar için tasarlanmıştır.


Minoksidil Sülfatın İşlevi

Minoksidil Sülfat, damar genişletici etkileri olan bir ilaçtır, yani kan damarlarını açar. Başlangıçta yüksek tansiyon tedavisi için geliştirilen, bakım uygulayıcıları saç büyümesinin bir yan etki olarak arttığını fark ettikten sonra saç dökülmesinin erken aşamalarını tedavi etmek için bir ilaç olarak popüler hale geldi. Minoksidil Sülfat tozunun foliküllere kan tedarikini artırarak ve saç gelişimini teşvik ederek çalıştığına inanılmaktadır. Bu ilaç genellikle tezgahın üzerinde elde edilebilir ve bir dizi marka ismi ile gider.


Minoksidil Sülfat Sertifikası

Minoxidil.jpg

  


Sorgulama