Banner
Ana sayfa > Ürünler >> Bitki yağı >> Esans

mür esansiyel yağı faydaları Mür yağı

Mür yağı
FZBIOTECH Yağ Listesi
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Myrrh Yağının Temel Bilgisi

Menşei: Çin, Arap
Görünüş: Kahverengi kırmızı sıvı
Ekstraksiyon yöntemi: Buhar damıtma
Bitki Parçası: Reçine
İçerik:% 99.9 uçucu yağ
CAS NO .: 9000-45-7,8016-37-3
EINECS NO .: 232-543-6


Myrrh Yağının Tanıtımı

Myrrh kaynağı olan küçük bir ağaç. Saptaki yaralardan çıkan sakız reçinesi ilk önce soluk sarı renktedir ve daha sonra siyah-kahverengide katılaşır. Yağ hafif viskoz, sıcak baharatlı, balzamik bir koku ile sarımsı sarı kehribar rengidir. Aşırı viskoz, koyu kahverengi yağlar, rezinoitler çıkarılabilir ve aromaterapi uygulamalarında daha faydalı olan, buharla damıtılmış uçucu yağlardan arındırılabilir. Myrrh resinoidleri parfüm sabitleyicileri olarak daha uygundur.


Myrrh Oil Uygulaması

Myrrh, asırlarca tütsü, parfüm ve eski Mısır'daki mumyalama ve fümigasyonların bir bileşeni olarak kullanılmıştır. Halk geleneğinde kas ağrıları ve romatizmal sıvalarda kullanılmıştır. Çin'de mo yao en az 600B.C'den beri kullanılmaktadır. Öncelikle bir yara otu ve kan uyarıcı olarak. Reçineden damıtılan mür yağı, eski Yunan zamanlarından beri yaraları iyileştirmek için kullanılıyor.


Myrrh Oil Kullanımı

Anticatarrhal, antienflamatuar, antimikrobiyal, antiphlogistic, büzücü, balzamik, balgam söktürücü, antiseptik, fungisidal, canlandırıcı, yatıştırıcı, uyarıcı-sindirim ve pulmoner tonik, tonik-uterin (emmenagog) (droid-modülatörü) hormonu içeren terapötik özelliklere sahiptir ve afrodizyak. Hasarı kullanmanın en uygun yollarından biri, eskilerin olduğu gibi ham reçineyi sıcak kömürlerde yakmak olabilir. Bu basit ritüel, odada gizemli bir varlık sergileyen farklı kokulu tütsü kokulu tütsü izleri ve farklı bir aroma ortaya çıkaracaktır. Yanan buhur ve kıvrık kıvrılma dalları tarihin geçişini ölçmüş ve içsel ve dışsal ruhsal gezinmeyi kolaylaştırmıştır.


Akış şeması

Myrrh Oil.jpg


Nakliye ve depolama

Teslimat: Deniz / Hava Taşımacılığı ve Uluslararası Ekspres
Nakliye Süresi: Ödeme yapıldıktan sonra 2-3 iş günü
Paket: 30ml / 50ml / 100ml: amber cam şişeler, 1kg / 5kg: alüminyum bidon
25kg: plastik varil (30cm * 26cm * 42cm), 180kg: kalay demir davul (56cm 2 * 90cm)
Depolama: Güçlü ışık ve ısıdan uzak tutun.
Raf ömrü: 24 ay

pure Myrrh Oil.jpg

Myrrh Oil price.jpg


comapnyXi'an Fengzu Biyolojik Technology co, ltd biri profesyonel Çin mür yağı, myrrh uçucu yağ üreticileri, tüm ihtiyaçlarınız için en iyi, fiyat, organik,% 100 saf, doğa ve GMP fabrika mürün yağı, mür esansiyel yağı , bizimle iletişime geçmekten kaçınmayın. Ve toptan toplu ve yüksek miktarda mür yağı, mür esansiyel yağı, mür esansiyel yağı, buhur ve mür yağı, organik mür yağı, 9000-45-7, 8016-37-3, 232-543-6, saf mür yağı gelen toptan hoş geldiniz bize.

Sorgulama