Banner
Ana sayfa > Haber > İçerik

OEM Siparişleri Başarıyla Teslim Edildi!

Apr 20, 2016

Xi'an Fengzu Biyolojik Technology Co, Ltd, profesyonel Çin OEM servis üreticilerinden biri olarak, başarıyla üretilen ve erken Nisan ayında Amerikan ve sotüf pazarlarına iki OEM sipariş teslim. Müşteriler, malların kalitesine ve hızımıza hayret etti.

Mart ayı sonunda, Sotheast ve Amerikan pazarından iki OEM sipariş aldık. Her sipariş miktarı 3000 adetten az olduğu için, şişedeki ipek baskı, müşteriler için uygun maliyetli değildir. Şişe üzerine etiket yapmanızı önerdik. Müşteriler, etiket ve kutu tasarımını kabul etti ve sağladılar. Örnekler ve resimler verdikten sonra müşteriler etiket ve kutuyu doğruladı. Ardından yağı ürettik ve tüm ambalaj malzemelerini aldık. Son olarak montaj üretimini yaptık. Montaj sırasında küçük bir kaza olmasına rağmen, problemi çabucak çözdük ve montajı sabit bir süre içinde tamamladık. Farklı pazarların nicelik ve karakteristiklerine dayanarak müşterilere uygun teslimat yöntemini seçtik. Her iki müşteri de işimizden çok memnundur ve yakın gelecekte bizimle işbirliği yapmak için onay verirler.

Birikmiş OEM üretim tecrübesinin 3 yılı aşkın bir süreden sonra, OEM çalışmalarında daha fazla güven duyuyoruz. Gelecekte müşterilerimiz için daha iyi bir OEM hizmeti sağlayabileceğimize inanıyoruz.

Back