Banner
Ana sayfa > Ürünler >> Bitki yağı >> Esans

Küçük Hindistan cevizi esans kullanır Hindistan Cevizi Yağı

Hindistan Cevizi Yağı
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Nutmeg Yağı Temel Trombozu

Menşei: çin
Görünüş: Soluk sarı sıvı renksiz
Ekstraksiyon Yöntemi: Buhar damıtma
Bitki kısmı kullanılır: Tohum
İçerik: 1,8cineole ≥25% terpinyl asetat ≥35%


Hindistan Ceviz Yağı Giriş

Nutmeg Latince adı Myristica fragrans vardır. Ayrıca mace, muscdier, magic, muskatbaum, noz moscada, myristica, nuez moscada ve nux moschata gibi çeşitli ülkelerde diğer ortak isimler tarafından da bilinir.

Küçük hindistan cevizi ağacı çok uzun boylu büyür ve yetmiş feet yüksekliğe kadar ulaşabilir. Küçük hindistan cevizi yağı hindistancevizi ağacının meyvesinden elde edilir. Kurutulduğunda meyve, hindistancevizi (tohum) ve topuz (örtü) üretir. Geleneksel olarak hindistan'ın vebalara karşı etkili olduğuna inanılıyordu ve bu nedenle de Elizabethan döneminde popülerdi.

Küçük hindistan cevizi yağı sindirim sistemi üzerinde iyi bir etkiye sahiptir.Bu sarılık ve idrar söktürebilir, afrodizyak, açık sarımsak kokusunu kapsayabilir, kolonya suyunda, çok popüler bir malzemedir.
1. cilt üzerinde Etkisi: Saç büyümesi için iyi;
2. Fizyoloji üzerine Etkisi: Sindirim rahatsızlığı rahatlatmak;
3. Zihinselliğe Etkisi: Kendinizi etkili bir şekilde yeniden geliştirin.


Hindistan Cevizi Yağı Fonksiyonu

Ağrı kesici: Hindistan cevizi yağı, hindistan cevizi esansiyel yağı mükemmel bir yatıştırıcı olduğu için kas ve eklem ağrılarını tedavi etmek için çok yararlıdır. Küçük hindistan cevizi yağı da anti-inflamatuardır, bu nedenle etkilenen bölgeye nutmeg yağı masajı artrit, romatizma ve lumbago için etkili bir tedavidir. Hindistan cevizi yağı, karın ağrısının ve iltihaplanmanın tedavisi söz konusu olduğunda Çin tıbbının önemli bir parçasıdır. Ayrıca eklemlerin şişmesini de azaltır. Çoğu zaman, aşırı efor, vücut veya kas ağrısına yol açar ve bu gibi durumlarda, hindistan cevizi yağı ağrının giderilmesinde çok yararlı olabilir.

Menstrüel kramplar: Bazı kadınlar adet düzensizlikleri ile karşı karşıyadır ve adet kramplarından muzdariptir. Hindistan cevizi yağı bu kadınlar için çok faydalıdır ve aynı zamanda ruh hali değişimleri, depresyon ve hormon dengesizliği gibi dönemlerin ilişkili semptomlarını da azaltabilir.


Akış şeması

Nutmeg Oil.jpg


Hindistan Cevizi Yağı Kullanımı

1. Doğrudan soluma: Avuç içine ya da kağıt havluya 1 damla yağ damlatın, ardından derin bir nefes alın;
2. Masaj: Taşıyıcı yağ 10 ~ 15 ml + 2 ~ 10 damla uçucu yağ, tamamen emilene kadar nazikçe masaj yapın;
3. Buharlaşma: Aromaterapi makinesinde 3-5 damla yağ damlatınız ve daha sonra koku vermek için yakınız;
4. Hava temizleme: 100 ml damıtılmış suda 8 ~ 10 damla yağ damlatınız ve daha sonra sıvıyı püskürtünüz;
5. Banyo: Sıcak suyla dolu küvete 8 ~ 10 damla yağ damlatın ve eşit olarak karıştırın;
6. Sıkıştırın: Sıcak suya 3 ~ 6 damla yağ ekleyin ve eşit olarak karıştırın. Bir havluyu suyla ıslatın ve sıkın. Havlunun vücudun doğru pozisyonuna sıkıştır.


Nakliye ve depolama

Teslimat: Deniz / Hava Kargo ve Uluslararası Express
Nakliye Süresi: ödeme sonra 2-3 iş günü
Paket: 30ml / 50ml / 100ml: amber cam şişeler, 1kg / 5kg: alüminyum davul
25kg: plastik varil (30cm * 26cm * 42cm), 180kg: teneke demir davul (56cm 2 * 90cm)
Depolama: Güçlü ışık ve ısıdan uzak tutulur.
Raf Ömrü: 24 ay

Nutmeg Oil.jpg

Nutmeg Oil.jpg


şirket

Nutmeg Oil.jpg

Nutmeg Oil.jpg
Xi'an Fengzu Biyolojik Technology Co, Ltd profesyonel Çin hindistan cevizi yağı, hindistan cevizi uçucu yağ üreticileri, en iyi, fiyat, organik,% 100 saf, doğa ve GMP fabrika hindistan cevizi yağı, hindistan cevizi uçucu yağ ihtiyacı için biridir , bizimle iletişime geçmekten kaçınmayın. Ve toptan toplu ve yüksek miktarda hindistan cevizi yağı, hindistan cevizi uçucu yağ, saf hindistan cevizi yağı, hindistan cevizi yağı, hindistan cevizi yağı cineole, hindistan cevizi yağı terpinil asetat, bizden organik hindistan cevizi yağı hoş geldiniz.

Sorgulama