Banner
Ana sayfa > Ürünler >> Bitki tozu >> Meyve Suyu Toplayan Toz

Papaya tozu cilt için Papaya Tozu

Papaya Tozu
FZBIOTECH Ürün Listesi
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Pawpaw Tozu Temel Bilgiler

Diğer adı: pençe tozu
Menşe Yeri: Shaanxi Eyaleti, Çin
Kullanılan kısmı: Meyveler
Görünüş: Kahverengi Sarı İnce Toz, Topaksız, görünür kirlilik yok
Üretim Yöntemi: SD (Sprey Kurutma)
Şartname: müşteri isteklerine göre 50-400 örgü


Pençe Tozu tanıtımı

Papaya tozu, carica papaya meyvesinden ulaştı. İşleme işleminden sonra papaya tozu elde ederiz. Papaya olarak da adlandırılan Papaya papain, rennin proteinaz, karoten, protein, fruktoz, Fe, Ca, P, C Vitamini ve 17'den fazla amino asit çeşidi içeren diğer besin elementi bakımından zengindir.

Papaya Powder.jpg

Pawpaw Tozu Kullanımı

Yiyeceklerde renklendirmede kullanılır, gıda katkı maddesidir, içecek yapımında kullanılabilir, yiyecek ve sağlık gıdalarında vb. Yardımcı malzemeler olarak da kullanılabilir.
Papaya Meyve insan vücudunda "papain" içerir, sindirim ve yaşlanma karşıtı etkiyi arttırır. Papaya Suyu Tozu bol miktarda papain, limon enzimi, karoten, protein, C vitamini, B vitamini, kalsiyum, fosfor ve diğer mineral maddeleri içerir yüksek tansiyon, nefrit, kabızlık ve sindirim yardımının önlenmesi ve kontrol edilmesi, mide sorunlarının giderilmesi, güzellik ve cilt bakımı, etkinlik gibi renklenme.


Pawpaw Tozu Uygulaması

Tıp ve Sağlık Ürünleri, Sağlıkla Beslenme Ürünleri, Çocuk Yiyecekleri, Katı İçecek, Süt Ürünleri, Uygun Yiyecekler, Şişirilmiş Yiyecekler, Baharatlar, Elverişli Gıdalar, Unlu Mamüller, Aperatif Yiyecekler, Soğuk İçecekler ve Atıştırmalıklar, vb.

Nakliye ve paket

Teslimat: Deniz / Hava Taşımacılığı ve Uluslararası Ekspres
Nakliye Süresi: Ödeme yapıldıktan sonra 2-3 iş günü

Paket: 1 kg / Çanta ve 20 kg / Karton (10 kg / torba * 2 Torba), Karton Boyutu 47 cm * 36 cm * 33 cm

Depolama: Güçlü ışık ve ısıdan uzak tutun.
Raf ömrü: 24 ay

Pawpaw Powder


Şirket imajı

Pawpaw Powder Supplier

Pawpaw Powder ManufacturerXi'an Fengzu Biyolojik Technology Co, Ltd en iyi, fiyat, organik,% 100 saf, doğa ve GMP fabrikası papaya tozu tüm ihtiyaçlarınız için profesyonel Çin papaya tozu üreticilerinden biridir, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Ve toptan toplu ve yüksek miktarda papaya tozu, pençe tozu, papaya yaprağı özü tozu, yeşil papaya tozu, papaya tohumu tozu, pençe tozu, saf papaya tozu, organik papaya tozu, papaya unu bizden hoş geldiniz.

Sorgulama