Banner
Ana sayfa > Ürün:% s >> Bitki Yağı >> Esans

silhat esansiyel yağı faydaları Saf Paçuli Yağı

Saf Paçuli Yağı
FZBIOTECH Yağ Listesi
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Temel Bilgi

Ürün adı

Saf Paçuli Yağı

Diğer adı

Paçuli Yağı

Şartname

% 100 Saf Doğal

Görünüm

Kahverengi kırmızı sıvı

Örneklem

20 ML Ücretsiz Teklif

OEM Hizmeti

Evet

Ekstraksiyon yöntemi

Buhar damıtma

Bitki Bölümü

Yapraklar

Menşei

Çin

Sertifikalar

ISO KOŞER FDA

Tedarikçi

FZIBOTECH

sınıf

Gıda ve Kozmetik

Saf paçuli yağı paçuli yapraklarından ve paçuli dallarından yapılır. Hammaddeler buharla damıtılarak saflaştırılır ve rafine edilir. Hammadde ve verim oranı% 2% -3. 5%. Paçuli yağı geniş bir uygulama geçmişine sahiptir ve farmasötik, kozmetik, koku ve endüstriyel uygulamalarda kullanılabilir.


Fonksiyon 0010010 nbsp;

Paçuli esansiyel yağının sağlık yararları, antiseptik, antidepresan, antiphlogistik, afrodizyak, büzücü, deodorant, idrar söktürücü, febrifüj, insektisit, sikatrisan, sitoflaktik, fungisit, yatıştırıcı ve tonik madde olarak atfedilebilir.

2. Bu yağın böcek öldürücü ve haşarat giderici özellikleri, özellikle giyim ve kumaşları böceklerden korumak için kullanıldığı için bilinmektedir. Tarihin gelişmesiyle birlikte,paçuli esansiyel yağıkeşfedildi.


Uygulama 0010010 nbsp;

1. Mantar ve bakteriyel enfeksiyon için etkilidir ve böcek ısırıkları için çok yardımcıdır. Mükemmel diüretik özellikleri ile savaşta etkilidirsu tutmaya karşı, kabızlığı hafifletmek, kilo vermek, böcek kovucu olarak da kullanılabilir ve herhangi bir madde bağımlılığını tedavi etmek için kullanılabilir.

2. Saf Paçuli yağının duygular üzerinde topraklama ve dengeleme etkisi vardır, 0010010 nbsp;zekâ, kaygı ve antidepresan yeteneğini arttırırken uyuşukluğu giderebilir. Ayrıca tutkulu bir atmosfer yarattığı söyleniyor. 0010010 nbsp;

3. Deride, bu yağ en aktif olanlardan biridir ve yeni cilt hücrelerinin büyümesini uyarmaya yardımcı olan mükemmel bir doku yenileyicidir. Yara iyileşmesinde, sadece daha hızlı iyileşmeyi teşvik etmekle kalmaz, aynı zamandaçirkin yara izleriyara iyileştiğinde. 0010010 nbsp;

4. Paçuli yağı pürüzlü, çatlamış ve aşırı derecede susuz kalmış cildin çıkarılmasında çok etkilidir ve egzama, ülser, akne, yaralar, herhangi bir mantar enfeksiyonunun yanı sıra kafa derisi bozukluklarını tedavi etmek için kullanılabilir.

Ayrıca, harika bir koku giderici etkiye sahiptir, 0010010 nbsp;iltihabı azaltırken ve yaraların iyileşmesine yardımcı olurken sıcak ve sıkıntılı hissettiğinizde yardımcı olur.


Paçuli yağı test raporu

COA of Patchouli Oil

FZBIOTECH Package

Patchouli Oil price.jpg


Sorgulama