Banner
Ana sayfa > Ürünler >> Bitki yağı >> Esans

silhat esansiyel yağı faydaları Paçuli Yağı

Paçuli Yağı
Paçuli Yağı COA
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Paçuli Yağı Temel Trombozu

Menşei: Çin, Endonezya
Görünüm: Kahverengi kırmızı sıvı
Ekstraksiyon Yöntemi: Buhar damıtma
Bitki parçası: yaprakları
İçerik: paçuli alkol, pogoston
CAS NO .: 8014-09-3,84238-39-1
EINECS NO .: 282-493-4


Paçuli Yağı tanıtımı

Paçuli yağı paçuli yaprakları ve paçuli dalları ile yapılır. İlk paçuli yağı, buhar damıtma ve rafine işleme ile ekstrakte edilir. Hammadde ve çıkış oranı% 2 -% -3.5 arasındadır. paçuli yağı, ilaç, makyaj, koku ve endüstriyel kullanımlar gibi geniş bir uygulama alanına sahiptir.


Paçuli Yağı Fonksiyonu

1. Paçuli esansiyel yağının sağlık yararları, antiseptik, antidepresan, antiflojistik, afrodizyak, büzücü, deodorant, diüretik, febrifüj, insektisit, skatrisan, sitofilaktik, fungisit, sedatif ve tonik madde olarak özelliklerine bağlanabilir.
2. Bu yağın böcek öldürücü ve böcek uzaklaştırıcı özellikleri, özellikle de böceklerin giysilerin ve kumaşların korunmasında kullanıldığı için uzun yıllardan beri bilinmektedir. Tarih ilerledikçe, paçuli esansiyel yağının daha fazla sağlık yararları keşfedilmiştir.


Akış şeması

Patchouli Oil.jpg


Paçuli Yağı Uygulaması

1. Bu mantar ve bakteriyel enfeksiyon için etkilidir ve böcek ısırıkları için büyük bir yardımcıdır. Mükemmel diüretik özellikleriyle, su tutma ile mücadele ve selülit kırılma, kabızlığı azaltma ve aşırı kilo azaltmaya yardımcı olmada etkilidir. Ayrıca böcek itici olarak kullanılabilir ve ayrıca herhangi bir madde bağımlılığı ile mücadele için bir destek olarak kullanılabilir.
2. Paçuli yağının duyguları üzerine bir topraklama ve dengeleyici etkisi vardır ve zeka, anksiyete ve depresyonla savaşırken uyuşukluktan kurtulur. Ayrıca bir aşk atmosfer yaratmak için söylenir.
3. Ciltte, bu yağ en aktif olanlardan biridir ve yeni cilt hücrelerinin büyümesini uyarmaya yardımcı olan mükemmel bir doku rejeneratörüdür. Yara iyileşmesinde, sadece daha hızlı iyileşmeyi teşvik etmekle kalmaz, aynı zamanda yara iyileştiğinde çirkin skar oluşumunu önlemeye de yardımcı olur.
4. Paçuli yağı kaba, çatlamış ve aşırı susuz kalmış deriyi ayırmada çok etkilidir ve egzama, ülserler, akne, yaralar, mantar enfeksiyonları ve kafa derisi bozukluklarının tedavisinde kullanılır.
5. Dahası, büyük bir koku giderici etkiye sahiptir ve sıcak ve rahatsız hissettiğinde, iltihapları soğuturken ve yara iyileşmesine yardımcı olurken yardımcı olur.


Nakliye ve depolama

Teslimat: Deniz / Hava Kargo ve Uluslararası Express
Nakliye Süresi: ödeme sonra 2-3 iş günü
Paket: 30ml / 50ml / 100ml: amber cam şişeler, 1kg / 5kg: alüminyum davul
25kg: plastik varil (30cm * 26cm * 42cm), 180kg: teneke demir davul (56cm 2 * 90cm)
Depolama: Güçlü ışık ve ısıdan uzak tutulur.
Raf Ömrü: 24 ay

Patchouli Oil.jpg

Patchouli Oil.jpg


şirket

Patchouli Oil.jpg

Patchouli Oil.jpg
Xi'an Fengzu Biyolojik Technology Co, Ltd profesyonel Çin paçuli yağı, en iyi, fiyat, organik,% 100 saf, doğa ve GMP fabrika paçuli yağı, paçuli esansiyel yağı tüm ihtiyaçlarınız için paçuli esansiyel yağı üreticilerinden biridir , bizimle iletişime geçmekten kaçınmayın. Ve toptan toplu ve yüksek miktarda paçuli yağı, paçuli esansiyel yağı, paçuli yağı pogoston, esansiyel yağ paçuli, endonezya paçuli yağı, 8014-09-3, saf paçuli yağı, organik paçuli yağı, 84238-39-1 bizden hoş geldiniz.

Sorgulama