Banner
Ana sayfa > Ürünler >> Bitki yağı >> Esans

silhat esansiyel yağı faydaları Paçuli Yağı

Paçuli Yağı
FZBIOTECH Yağ Listesi
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Paçuli Yağı Temel Bilgi Verme

Menşei: Çin, Endonezya
Görünüş: Kahverengi kırmızı sıvı
Ekstraksiyon Yöntemi: Buhar damıtma
Bitki Parçası: Yapraklar
İçerik: paçuli alkol, pogostone
CAS NO.: 8014-09-3,84238-39-1
EINECS NO.: 282-493-4


Paçuli Yağı Tanıtımı

Paçuli yağı, paçuli yapraklarından ve paçuli dallarından yapılır. İlk paçuli yağı, buhar damıtma ve rafine işlemlerle elde edilir. Hammadde ve çıktı oranı% 2 -% 3,5'tir. paçuli yağı, ilaç, makyaj, koku ve endüstriyel kullanım olarak geniş bir uygulama geçmişine sahiptir.


Paçuli Yağı İşlevi

1. Patchouli esansiyel yağının sağlığa faydaları, antiseptik, antidepresan, antiphlogistic, afrodizyak, büzücü, deodorant, idrar söktürücü, febrifuge, böcek ilacı, sikatrisan, sitofilaktik, fungisit, sedatif ve tonik madde gibi özelliklerine bağlanabilir.
2. Bu yağın böcek öldürücü ve böcek kovucu özellikleri, özellikle giysi ve kumaşların böceklerden korunmasında kullanıldığı gibi, uzun yıllardır bilinmektedir. Tarih ilerlerken, paçuli esansiyel yağının daha fazla sağlık yararı keşfedilmiştir.


Akış şeması

Patchouli Oil.jpg


Paçuli Yağı Uygulaması

1. Mantar ve bakteriyel enfeksiyon için etkilidir ve böcek ısırıkları için çok yardımcıdır. Mükemmel diüretik özellikleri ile su tutma mücadelesinde ve selülitin parçalanmasında, kabızlığın hafifletilmesinde ve aşırı kilonun azaltılmasında yardımcı olarak etkilidir. Aynı zamanda bir böcek itici olarak da kullanılabilir ve ayrıca herhangi bir madde bağımlılığı ile başa çıkmak için bir destek olarak kullanılabilir.
2. Paçuli yağının duyguları ve dengeleyici bir etkisi vardır, zihni keskinleştirir, kaygıyı azaltır ve depresyonu giderir. Ayrıca aşk bir atmosfer yarattığı söylenir.
3. Bu yağ ciltte en aktif olanlardan biridir ve yeni cilt hücrelerinin büyümesini uyarmaya yardımcı olan mükemmel bir doku rejeneratörüdür. Yara iyileşmesinde sadece daha hızlı iyileşmeyi teşvik etmekle kalmaz, aynı zamanda yara iyileştiğinde çirkin yara izlerini önlemeye yardımcı olur.
4. Paçuli yağı pürüzlü, çatlak ve aşırı susuz kalmış bir cildi ayırmada çok etkilidir ve egzama, ülser, akne, yara, herhangi bir mantar enfeksiyonu ve kafa derisi rahatsızlıklarını tedavi etmek için kullanılır.
5. Dahası, harika bir koku giderici etkiye sahiptir ve iltihapları serinletirken ve yara iyileşmesine yardımcı olurken sıcak ve rahatsız hissederken yardımcı olur.


Paçuli Yağı COA

COA of Patchouli Oil

Nakliye ve depolama

Teslimat: Deniz / Hava Taşımacılığı ve Uluslararası Ekspres
Nakliye Süresi: Ödeme yapıldıktan sonra 2-3 iş günü
Paket: 30ml / 50ml / 100ml: amber cam şişeler, 1kg / 5kg: alüminyum bidon
25kg: plastik varil (30cm * 26cm * 42cm), 180kg: kalay demir davul (56cm 2 * 90cm)
Depolama: Güçlü ışık ve ısıdan uzak tutun.
Raf ömrü: 24 ay

pure Patchouli Oil.jpg

Patchouli Oil price.jpg


şirket

Xi'an Fengzu Biyolojik Technology Co, Ltd en iyi, fiyat, organik,% 100 saf, doğa ve GMP fabrika paçuli yağı, paçuli esansiyel yağı tüm ihtiyaçlarınız için profesyonel Çin paçuli yağı, paçuli esansiyel yağ üreticilerinden biridir , bizimle iletişime geçmekten kaçınmayın. Ve toptan toplu ve yüksek miktarda paçuli yağı, paçuli esansiyel yağı, paçuli yağı pogostone, esansiyel yağı paçuli, endonezya paçuli yağı, 8014-09-3, saf paçuli yağı, organik paçuli yağı, 84238-39-1'e hoş geldiniz.

Sorgulama