Banner
Ana sayfa > Ürün:% s >> Kozmetik Hammaddesi

inci tozu cilt için Saf İnci Tozu

Saf İnci Tozu
İnci tozu ___ 'dan FZBIOTECH
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Saf İnci Tozu Temel Bilgileri

Ürün adı Saf İnci Tozu Diğer adı İnci Unu
Şartname Saf doğal Görünüm Kirli Beyaz İnce Toz
Kullanılan kısmı Midye Üretim yöntemi Bilyalı Değirmen Parçalama Yöntemi
200-8000 ağ OEM Hizmeti Evet
Standart USP veya CP Çözünür Su
Sertifikalar ISO KOŞER FDA sınıf Gıda ve Kozmetik

Pearl Powder.jpg

Saf İnci Tozu Tanıtımı

İnci tozu, insanların binlerce yıldır savunduğu bir güzellik ürünüdür.Ürünümüz yüksek kaliteli inciden yapılmıştır, incinin beslenme bileşimini yok etmez, ince ince, uzun süreli kullanım cildi beyaz ve pürüzsüz, taze ve doğal hale getirebilir.

Uzun zamandır dünya çapında bir güzellik ve fitness ürünleri olarak bilinmektedir.

Saf İnci tozu, esas olarak metionin, alanin, glisin, glutamik asit, aspartik asit, hafif Kehoe fosfor asitleri, molibden, manganez ve diğer amino asitler ve eser elementleri içeren yaklaşık% 5.7 organik madde içerir.

Araştırmalar, ışık Kehoe fosfor asitleri inci tozunun özel bir ıslak içerikte bulunduğunu, insan saçı cildine karşı bir afiniteye sahip olduğunu, cildin orijinal nemi geri yükleyebileceğini buldu. Serbest radikallerdeki artış ana insan yaşlanmasından biridir. İnci, serbest radikalleri, anti-aging'i ortadan kaldırabilen birçok eser element manganezini ima eder.


Saf İnci Tozu İşlevi

Çok sayıda Alman araştırma ve geliştirme kurumunun gelişmiş bilimsel araştırma gücüne dayanan STS BIOTECH, incinin aktif bileşenlerinin yok edilmemesini sağlamak için “düşük sıcaklıkta akış ve hız kontrolünün” ayırt edici teknolojisine sahiptir.


Saf İnci Tozu Uygulaması

Kozmetik, ilaç ve Sağlık Ürünleri, sağlık Beslenme Ürünleri, çocuk Gıdalar, katı Içecek, süt ürünleri, uygun Gıda, şişirilmiş Gıda, baharat, quinquagenarian Gıda, fırın Ürünleri, aperatif Yiyecek, soğuk Içecekler ve Aperatifler, vb.


Öneri ekleme hacmi

Katı İçecek (% 5), İçki (% 5), Aperatif Yiyecek (% 3-5), İlaç ve Sağlık Ürünleri (% 5-20).Sorgulama