Banner
Ana sayfa > Ürünler >> Bitki tozu >> Bitkisel bitki tozu

inci tozu cilt için Inci tozu

Inci tozu
İnci Tozu COA
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

İnci Tozu Temel Bilgileri

Diğer adı: beyazlatma inci tozu, inci unu
Menşe Yeri: Zhejiang Eyaleti, Çin
Kullanılan kısmı: Mussel
Görünüm: Off-Beyaz İnce Toz, topaksız, görünür kirlilik yok
Üretim Yöntemi: Bilyalı Değirmen Smash Yöntemi
Şartname: müşteri isteklerine göre 50-400 mesh

Pearl Powder.jpg

İnci Tozu Tanıtımı

İnci, insanların binlerce yıldır desteklediği bir güzellik ürünüdür. İnci tozu, yüksek kaliteli inciden yapılmıştır, inci, ince, uzun süreli kullanım, beyaz ve pürüzsüz, taze ve doğal cilt yapabilirsiniz uzun süreli kullanımı beslenme kompozisyon yok.
Uzun zamandır inci tozu dünyanın dört bir yanında güzellik ve fitness ürünleri olarak biliniyor.
İnci tozu, esas olarak metionin, alanin, glisin, glutamik asit, aspartik asit, hafif Kehoe fosfor asitleri, molibden, manganez ve diğer amino asitler ve eser elementler olan organik maddenin yaklaşık% 5,7'sini içerir.
Araştırma, hafif Kehoe fosfor asitleri inci tozunun özel bir ıslak içerikte içerildiğini, insan saçı derisi için bir afiniteye sahip olduğunu ve cildin orijinal nemi geri kazanabileceğini bulmuştur. Serbest radikallerdeki artış temel insan yaşlanmasından biridir. İnci, serbest radikalleri ve anti-agingi ortadan kaldıran çok sayıda eser element manganez içerir.


Inci tozu işlevi

Çok sayıda Alman araştırma ve geliştirme kurumunun ileri bilimsel araştırma gücüne dayanan STS BIOTECH, “etkin sıcaklıkta akış ve hız kontrolü” teknolojisine sahiptir ve bu sayede, inci'nin aktif maddeleri yok edilmemelidir.


Inci tozu uygulaması

Kozmetik, İlaç ve Sağlık Ürünleri, Sağlık Beslenme Ürünleri, Çocuk Gıdaları, Katı İçecek, Süt Ürünleri, Uygun Gıda, Şişirilmiş Gıda, Baharat, Elli Yaşlarında Gıda, Unlu Mamuller, Aperatif Yiyecek, Soğuk İçecekler ve Aperatifler, vb.

İnci Tozu'nun Önerisi ilavesi

Katı İçecek (% 5), İçme (% 5), Aperatif Yiyecek (% 3-5), İlaç ve Sağlık Ürünleri (% 5-20).


Paket Nakliye

Paket: 1 kg / Çanta ve 20 kg / Karton (10 kg / Çanta * 2 Torba), Karton Boyutu 47 cm * 36 cm * 33 cm
Depolama: Güçlü ışık ve ısıdan uzak tutulur.
Raf Ömrü: 24 ay

Pearl Powder.jpgTeslimat: Deniz / Hava Kargo ve Uluslararası Express
Nakliye Süresi: ödeme sonra 2-3 iş günü

Pearl Powder.jpg


Şirket imajı

Pearl Powder.jpg

Pearl Powder.jpg
Xi'an Fengzu Biyolojik Technology Co, Ltd en iyi, fiyat, organik,% 100 saf, doğa ve GMP fabrika inci tozu tüm ihtiyaçlarınız için profesyonel Çin inci tozu üreticilerinden biridir, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Ve toptan toplu ve yüksek miktarda inci tozu, saf inci tozu, yüz maskesi inci tozu, organik inci tozu, inci pigment tozu, araba boya inci tozu, beyazlatma inci tozu, doğal inci tozu, bizden inci un hoş geldiniz.

Sorgulama