Banner
Ana sayfa > Ürünler >> Bitki yağı >> Esans

Nane Yağı

Nane Yağı
FZBIOTECH Nane Yağı
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Nane Yağı Temel Bilgi Verme
Menşei: ABD, Çin, Belçika
Kullanılan bitkinin bir kısmı: Nane yaprağı
Görünüş: Açık sarı sıvı renksiz
Ekstraksiyon Yöntemi: Buhar damıtma
İçerik: ≥40% mentol
CAS NO.: 68917-18-0


Nane Yağı Tanıtımı
1. Nane yaprakları sindirimi kanıtlanmış bir yardımcısı olan mentol içerir;
2.Peppermint uçucu yağı, bir sindirim yardımcısı olarak geniş ölçüde yatırılır;
3. Mentha piperita'nın bilinen aroması, hem ısınma hem de soğutma özellikleriyle bilinir;
4. Sinüslere arkadaşlık olarak, nane, özellikle aylık döngüler veya menopoz sırasında kadınlar için, kas sistemine faydalıdır.
5. kötü nefes rahatlatır ve zihinsel yorgunluk ve sinir stresi ile yardımcı iyi bir sinir tonik.
6. Özellikleri canlandırıcı, zihinsel bir uyarıcı ve enerji verici olmayı içerir.


Analiz sertifikası

Açıklama

Serinletici nane kokusuyla renksiz veya soluk sarı bir sıvı.

Çözünürlük

1 ml, 4 ml% 70 alkole çözülür

Damak zevki

Ağızda soğuk algınlığı ve karakteristik nane aroması

Asitlik / Alkalinite

Litmus çözeltisine nötr

Spesifik yer çekimi

0.900 - 0.916

Optik dönme

-10 ° ila -30 °

Kırılma indisi

1.460 - 1.467

Sabit Yağlar ve Yağlar

Negatif

L-Mentol İçeriği

% 37 -% 50

Toplam Mentol İçeriği

% 40'tan az değilAkış şeması

Peppermint Oil.jpg


Nane Yağı Kullanımı

Diş bakımı: Nane yağı, antiseptik özellikleri nedeniyle, nane yağı diş bakımında kullanılır. Ayrıca ağız kokusunu ortadan kaldırır ve dişlerin ve diş etlerinin tehlikeli mikroplarla savaşmasına yardımcı olur. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, bu özellikler, nane yağının sayısız diş macununa eklendiği ve ayrıca diş ağrısı tedavisinde de faydalı olduğu anlamına gelir.


Hazımsızlık: Nane yağı sindirimde çok faydalıdır. İnsanlar genellikle bir bardak suya birkaç damla nane yağı koyar ve yemekten sonra yararlı sindirim özellikleri için içir. Bu kanserlidir ve bu nedenle fazla gazın alınmasına yardımcı olur. Nane yağı da iştahı düşük olanlar için iyi bir toniktir ve hareket tutması, mide bulantısı ve mide rahatsızlıklarının tedavisinde yardımcı olur. Ön araştırmalar, nane yağının kimyon yağı ile birleştirildiğinde mide ekşimesi tedavisinde kullanılabileceğini kanıtlamıştır.


Solunum problemleri: Nane yağında bol miktarda bulunan mentol, solunum yollarının temizlenmesine yardımcı olur. Aynı zamanda etkili bir balgam söktürücüdür ve bu nedenle anlık olsa da geçici olsa da, burun tıkanıklığı, sinüzit, astım, bronşit, soğuk algınlığı ve öksürük gibi birçok solunum problemine rahatlama sağlar. Sonuç olarak, çok sayıda soğuk ovma ve balsamda kullanılır. Bu soğuk losyonlar göğse uygulandığında, burun ve solunum tıkanıklığını hızla giderir.


Bulantı ve baş ağrısı: Nane yağı bulantı ve baş ağrıları için iyi bir çaredir. Baş ağrısının acısını çabucak hafifletmek için, doğrudan alnın üzerine seyreltilmiş bir formda nane yağı uygulayın.


İrritabl barsak sendromu: Nane yağının kas gevşetici özelliğinin irritabl barsak sendromunu hafiflettiği bulunmuştur. Kesin mekanizma hala bilinmese de, bu ön bilimsel araştırmalarla doğrulanmıştır.


İdrar yolu enfeksiyonu: Nane yağı idrar yolu enfeksiyonlarını (İYE) tedavi etmek için kullanılabilir. Geleneksel olarak kullanılmasına rağmen, bu özel niteliğin ayrıntılarını anlamak için resmi bilimsel araştırmalar devam etmektedir.


Kan Dolaşımı: Nane yağının uyarıcı etkilerinin kan dolaşımını arttırdığı gösterilmiştir.


Ağrı kesici: Nane yağı ağrıdan kurtulmak için dıştan kullanılabilir. Nane yağında kalsiyum antagonizmasının varlığının, etkilenen bölgelerdeki ağrının giderilmesine yardımcı olduğuna inanılmaktadır. Aynı zamanda doğada soğur ve daha sonra ateşin düşürülmesine yardımcı olmak için kullanılır.


Bağışıklık sistemi: Nane yağı, bir kişinin çeşitli hastalıklara karşı bağışıklığını artırabilir ve genellikle zayıf bağışıklık sistemi olan veya sık sık hastalıklardan muzdarip görünen kişiler tarafından kullanılır.


Nakliye ve depolama
Teslimat: Deniz / Hava Taşımacılığı ve Uluslararası Ekspres
Nakliye Süresi: Ödeme yapıldıktan sonra 2-3 iş günü
Paket: 30ml / 50ml / 100ml: amber cam şişeler, 1kg / 5kg: alüminyum bidon
25kg: plastik varil (30cm * 26cm * 42cm), 180kg: kalay demir davul (56cm 2 * 90cm)
Depolama: Güçlü ışık ve ısıdan uzak tutun.
Raf ömrü: 24 ay

pure Peppermint Oil.jpg

Peppermint Oil price.jpg


şirket


Xi'an Fengzu Biyolojik Technology Co, Ltd en iyi, fiyat, organik,% 100 saf, doğa ve GMP fabrikası nane yağı, nane esansiyel yağı, tüm ihtiyaçlarınız için profesyonel Çin nane yağı, nane uçucu yağ üreticilerinden biridir , bizimle iletişime geçmekten kaçınmayın. Ve toptan toplu ve yüksek miktarda nane yağı, bizden nane uçucu yağ hoş geldiniz.

Sorgulama