Banner
Ana sayfa > Ürünler >> monomer

Charantin% 10% 20

Charantin% 10% 20
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Temel Charantin Tozu Bilgileri

Ürün Adı: Charantin

Latince Adı: Momordica charantıya L.Bitter Kavun Özü

CAS No: 57126-62-2

Moleküler Formül: C42H62O16

Moleküler ağırlık: 822.92

Koku: karakteristik

Özellikler:% 10 ,% 20

Görünüm: sarı ince toz


Charantin Tozunun Tanıtımı

Momordica charantia bitkisi familya cucuritaceae familyasına aittir ve genellikle acı kavun olarak bilinir. Acı kavun Doğu Afrika, Asya, Karayipler ve Güney Amerika da dahil olmak üzere, bir gıda olarak bir ilaç olarak kullanıldığı, tropikal ve subtropik bölgelerde yetişir. Güzel çiçekler ve dikenli meyveler üretir. Bu bitkinin meyvesi, acı tadına göre ismini taşır. Acı kavun tohumları, yaprakları ve üzümlerinin hepsi kullanılmış olmasına rağmen, meyve şifalı olarak kullanılan bitkinin en güvenli ve en yaygın kısmıdır. Yaprakların ve meyvelerin veya tohumların suyu bir antelmintik olarak kullanılır.


Charantin Tozunun Faydaları

1. Charantin, kanser, astım, çeşitli cilt enfeksiyonları, diyabet, GI hastalıkları ve soğuk algınlığı ile mücadelede kullanılmıştır.

2. Charantin ayrıca diyabetle savaşmak için ve HIV'e karşı viral olarak da kullanılır.

3. Charantin, pankreas tarafından beta hücrelerinin üretiminin arttırılmasına, beta hücrelerinin onarılmasına ve pankreasın geri kazanım fonksiyonunun uyarılmasına yardımcı olur.

 

Charantin Ekstresi Uygulaması

1. Isıyı temizlemek ve detoksifiye etmek için kullanılan ilaçların hammaddeleri olarak, esas olarak farmasötik alanında kullanılır;

2. Kan glukozunu düşürmek, sindirimi teşvik etmek ve mideye fayda sağlamak için ürünlerin aktif bileşenleri olarak, çoğunlukla sağlık ürünleri endüstrisinde kullanılır.


Paket teslimatı


Charantin

Şirket imajı


Charantin Manufacturer

Charantin supplier


Sorgulama