Banner
Ana sayfa > Ürünler >> monomer

Podophyllotoxin

Podophyllotoxin
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Podophyllotoxin Temel Bilgiler
Diğer Adı: podophyllin , Podophyllum özü
Moleküler Formül: C22H22O8
Moleküler ağırlık: 414.405
Görünüm: Beyaz kristal toz
Erime Noktası: 183-184 ° C (lit.)
Kaynama Noktası: 760 mmHg'de 597.9ºC
Yoğunluk: 1.37 g / cm3
Saflık:% 98
CAS: 518-28-5
Yapısal formül:
Podophyllotoxin Toz.png
Podophyllotoxin Tozunun Faydaları
Podophyllotoxin (PPT olarak kısaltılır), aksi halde podofilox olarak bilinir, Podophyllum türlerinin köklerinden ve rizomlarından ekstrakte edilen bir alkaloid olmayan toksin lignanıdır. Bir solüsyon veya krem olan Condylox, bir jel ve Wartec ticari isimleri altında, cilt üzerinde bazı insan papillomavirüsünün (HPV) ve diğer siğillerin neden olduğu dış genital siğillerin topikal bir tedavisi olarak kullanılır. PPT ve bunun sentetik türevleri, temizleyici, vezikant, antiromatizmal, antiviral ve antitümör ajanları gibi tıbbi uygulamalarda geniş bir seçim sergiler.

Podophyllotoxin yan etkileri
Uygulama sahası yakınında en sık görülen yan etkiler, yanma, kızarıklık, ağrı, kaşıntı, şişme gibi cilt reaksiyonlarıdır. Uygulama anında yanma veya kaşıntı ile takip edilebilir. Küçük yaralar, kaşıntı ve cilt soyma da takip edebilirsiniz.
Ne podophyllin reçinesi ne de podophyllotoxin losyonları veya jelleri hamilelik sırasında kullanılmaz çünkü bu ilaçlar fetusa zarar verebilir.


Paket ve kargo


Podophyllotoxin

Şirket imajı


Podophyllotoxin Manufacturer

Podophyllotoxin supplier

Xi'an Fengzu Biyolojik Technology co, ltd biridir profesyonel Çin saf doğa podophyllum özü% 98 podophyllotoxin tozu üreticilerinden, sizin için en iyi, fiyat, organik,% 100 saf, doğa ve GMP fabrika saf doğa podophyllum özü ihtiyacı % 98 podophyllotoxin tozu, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin. Ve toptan toplu ve yüksek miktarda saf doğa podophyllum bizden% 98 podophyllotoxin tozu özü hoş geldiniz.

Sorgulama