Banner
Ana sayfa > Ürün:% s >> monomer

resveratrol sağlık yararları Resveratrol

Resveratrol
FZBIOTECH Ürün Listesi
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Resveratrol'ün Temel Bilgileri

Spec .: HPLC ile% 50,% 98,% 99

Görünüş: Beyaz kristal toz

CAS NO .: 501-36-0

Moleküler Formül: C14H12O3

Moleküler ağırlık: 228.24


Resveratrol'ün İşlevi

Resveratrol rapor edilen antiaging ve hastalıklarla mücadele yararları için büyük ilgi görmüştür. Çoğunlukla test tüplerinde ve hayvanlarda yapılan erken araştırmalar, resveratrol'ün vücudu aşağıdakiler de dahil olmak üzere çeşitli hastalıklara karşı korumaya yardımcı olabileceğini düşündürmektedir: Kalp hastalığı. Resveratrol, iltihaplanmayı azaltmaya yardımcı olur, LDL "kötü" kolesterolün oksidasyonunu önler ve trombositlerin birbirine yapışmasını ve kalp krizine yol açabilecek pıhtıları oluşturmasını zorlaştırır. Kanser. Resveratrol'ün kanser hücrelerinin yayılmasını sınırladığı ve kanser hücresi ölümü (apoptoz) sürecini tetiklediği düşünülmektedir. Alzheimer hastalığı. Resveratrol, sinir hücrelerini hasardan ve Alzheimer'a yol açabilecek plak birikimini önleyebilir. Şeker hastalığı . Resveratrol, vücudun kan şekeri düşürücü hormon olan insülinin etkilerine daha az duyarlı hale geldiği bir durum olan insülin direncini önlemeye yardımcı olur. İnsülin direnci, diyabetin bir öncüsüdür.

Kemirgen çalışmaları resveratrol'ün sağlıksız bir yaşam tarzının bazı etkilerine karşı bile yardımcı olabileceğini ve uzun ömürlülüğe neden olabileceğini göstermektedir. Resveratrol ile tedavi edilen fareler, resveratrol verilmeyen benzer şekilde beslenen farelerden daha uzun süre yaşayan, yüksek kalorili bir diyetle beslendi. Resveratrol korumalı fareler, kalori kısıtlamasının etkilerini taklit ederek obezite ile ilgili sağlık sorunlarından yüksek kalorili bir diyet uyguladı.

1. Resveratrol, esas olarak Çin'e yayılmış olan Huzhang'dan (Polygonum cuspidatum) elde edilen aktif bir bileşendir.
2. Bir antioksidan fenol ve serum trigliserit sentezini, lipid peroksidasyonunu ve trombosit agregasyonunu inhibe eden güçlü bir vazodilatördür.
3. Ateroskleroz ve hiperlipidemi gibi kan damarı hastalıklarının tedavisinde yaygın olarak kullanılır.
4. Ayrıca, anti-virüs ve anti-enflamatuar aktiviteye sahiptir, akut mikrobiyal enfeksiyonları ve viral hepatiti, vb. Tedavi edebilir.


Analiz sertifikası

Resveratrol.jpg

Paket teslimatı

Teslimat: Deniz / Hava Taşımacılığı ve Uluslararası Ekspres                                                                                 

Nakliye Süresi: Ödeme yapıldıktan sonra 2-3 iş günü
Paket: 1-5kg / Alüminyum folyo çanta, boyut: 22cm (Genişlik) * 32cm (Uzunluk)

15-25kg / Davul, boyut: 38cm (Çap) * 50cm (Yükseklik)

Depolama: Güçlü ışık ve ısıdan uzak tutun.

Raf ömrü: 24 ay

Resveratrol

Şirket imajı

Xi'an Fengzu Biyolojik Technology co, ltd profesyonel Çin resveratrol üreticilerinden biridir, en iyi, fiyat, organik,% 100 saf, doğa ve GMP fabrika resveratrol ihtiyaçlarınız için, lütfen bizimle temas kurmaktan çekinmeyin. Ve toptan toplu ve yüksek miktarda resveratrol, trans resveratrol, resveratrol özü, resveratrol% 99, 501-36-0, resveratrol% 50, resveratrol% 95, resveratrol tozu hoş geldiniz.

Sorgulama