Banner
Ana sayfa > Ürünler >> Bitki yağı >> Esans

saf gül uçucu yağ Gül Yağı

Gül Yağı
FZBIOTECH Yağ Listesi
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Gül Yağı Temel Bilgi

Menşei: Çin, Bulgaristan, Fransa

Özü: buhar damıtma

Görünüm: Soluk sarı yağlı sıvı renksiz

Bitki Bölümü: Çiçek

İçerik: sitronellol, geraniol, nerol


Gül Yağı Tanıtımı

Ya gül otto (gül attarı, gül attarı) anlamına gelen gül yağı, çeşitli gül türlerinin yapraklarından elde edilen uçucu yağdır.

Gül ottoları buhar damıtmasıyla elde edilirken gül mutlakları çözücü ekstraksiyonu veya süper kritik karbondioksit ekstraksiyonu yoluyla elde edilirken, mutlak parfümeride daha yaygın kullanılır.

Fiyatı ve organik sentezin ortaya çıkmasına rağmen, gül yağları parfümeride hala en yaygın kullanılan esans yağıdır.


Gül Yağı İşlevi

1. Gül yağı geleneksel olarak kabarmak ve sakinleşmek için kullanılır. Soğutma, antienflamatuar ve yatıştırıcıdır ve bu nedenle kuru, iltihaplı, sıcak veya kaşıntı yapan ciltler için ve konjonktivit gibi diğer birçok enflamatuar durumlar için faydalıdır (bunun için kullanılan yağ yerine gül suyu olabilir) bu).

2. Buna ek olarak, gül, kırık kılcal damarları tedavi etmek ve olgun cilt tipleri için mükemmeldir. Rose'un soğutma ve yatıştırıcı özellikleri yetişkinlerde ve çocuklarda strese bağlı koşulların tedavisi için mükemmeldir.

3. Gül yağının ayrıca antimikrobiyal özelliklere sahip olduğu gösterilmiştir. Bir laboratuvar çalışmasında Şam gülü, 15 bakteri suşuna karşı antibakteriyel aktivite göstermiştir.

4. Stres ve anksiyete rahatlama

Gül yağı cilde uygulanır ve plaseboya göre daha büyük bir gevşeme tepkisi üretti. Gül yağı alan kişilerde ayrıca kan basıncı ve solunum oranlarında, plasebo alan hastalardan daha büyük bir azalma olmuştur.

5. çoğu zaman krampları

Topikal olarak uygulanan gül yağı (diğer yağlarla birleştirilerek), 2006 yılında 6 kız üniversite öğrencisinin yaptığı bir araştırmaya göre, menstrüel krampları azaltmada etkili olabilir. Bu çalışmada, bir karın masajı şeklinde bir damla gül, iki damla lavanta, bir damla damla adaçayı ve 5 cc badem yağı içeren bir karışım uygulanmıştır.

Kuşburnu yağı ile iyi uyum sağlar:

Rose Absolute genellikle Bergamot, Papatya Almancası, Papatya Çiçeği, Clary Adaçayı, Sardunya, Melissa, Gülağacı, Sandal Ağacı ve Ylang-ylang ile iyi çalışmasına rağmen genel olarak tüm yağlarla iyi uyum sağlar.


Akış şeması

Rose Oil.jpg


Nakliye ve depolama

Teslimat: Deniz / Hava Taşımacılığı ve Uluslararası Ekspres

Nakliye Süresi: Ödeme yapıldıktan sonra 2-3 iş günü

Paket: 30ml / 50ml / 100ml: amber cam şişeler, 1kg / 5kg: alüminyum bidon

25kg: plastik varil (30cm * 26cm * 42cm), 180kg: kalay demir davul (56cm 2 * 90cm)

Depolama: Güçlü ışık ve ısıdan uzak tutun.

Raf ömrü: 24 ay

pure Rose Oil.jpg

Rose Oil price.jpg


şirket
Xi'an Fengzu Biyolojik Technology co, ltd biridir profesyonel Çin gül yağı, gül uçucu yağ üreticileri, tüm ihtiyaçlarınız için en iyi, fiyat, organik,% 100 saf, doğa ve GMP fabrika gül yağı, uçucu yağ gül , bizimle iletişime geçmekten kaçınmayın. Ve toptan toplu ve yüksek miktarda gül yağı, gül esansiyel yağı, organik gül yağı, fransa gül yağı, kıllar için gül yağı, rosa damascena yağı, saf gül yağı, bulgaria bizden yağ hoş geldiniz.

Sorgulama