Banner
Ana sayfa > Ürünler >> Bitki yağı >> Taşıyıcı yağ

Sacha InChI yağı faydaları Sacha Inchi Yağı

Sacha Inchi Yağı
FZBIOTECH Yağ Listesi
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Sacha Inchi Oil'in Temel Bilgileri

Menşei: Çin, Peru
Kullanılan bitkinin bir kısmı: Tohumlar
Görünüş: Açık sarı sıvı
Ekstraksiyon yöntemi: Soğuk preslenmiş
İçerik:% 93 doymamış yağ asitleri,% 6,20 doymuş yağ asitleri


Sacha Inchi Oil'in Tanıtımı

Sacha inchi yağı, evsel, endüstriyel, tıbbi ve kozmetik kullanımlar için mükemmel bir bitkisel yağdır. Doymamış yağ asitleri bakımından çok zengin (% 93) ve dünyadaki insan tüketiminde kullanılan yağların özelliklerini aşan en düşük doymuş yağ asitleri içeriğine (% 6,20) sahiptir.


Sacha Inchi Oil'in İşlevi

İki yağ asidi olan Alfa Linolenik Linoleik Omega-3 ve Omega-6 (% 84) bileşimi, kolesterol seviyelerini kontrol etmek ve azaltmak için çok önemlidir. Ayrıca sinir dokusunun (miyelinlenme), göz dokusunun ve hücre zarlarının yapısının oluşmasına yardımcı olurlar. Bu yağ asitleri ayrıca diğer önemli fonksiyonlarda doğrudan bir şekilde rol oynar: kan basıncının düzenlenmesi, bağışıklık fonksiyonları.
Bileşenleri (doymamış yağ asitleri ve vitaminleri) kozmetik endüstrisinde de yaygın olarak kullanılmaktadır. Sacha inç yağı cildi, saçı ve tırnakları yeniden yapılandırır ve korur, dehidrasyonu sınırlar, doğal bariyerlerini güçlendirir ve yeniden oluşturur.
Harici kullanımı, hassas ciltler için, iltihaplanma ve tahriş dahil kuru, ve kuru veya hasar görmüş saçlar için endikedir. E Vitamini yenilenme ve doymamış yağ asitleri için cilt ve saç sorunlarını besleyen, tedavi eden ve önleyen aktif bir bileşendir.


Analiz sertifikası

Sacha Inchi Oil.jpg


Akış şeması

china Sacha Inchi Oil.jpg

Nakliye ve depolama

Teslimat: Deniz / Hava Taşımacılığı ve Uluslararası Ekspres
Nakliye Süresi: Ödeme yapıldıktan sonra 2-3 iş günü
Paket: 30ml / 50ml / 100ml: amber cam şişeler, 1kg / 5kg: alüminyum bidon
25kg: plastik varil (30cm * 26cm * 42cm), 180kg: kalay demir davul (56cm 2 * 90cm)
Depolama: Güçlü ışık ve ısıdan uzak tutun.
Raf ömrü: 24 ay

bulk Sacha Inchi Oil.jpg

pure Sacha Inchi Oil.jpg


şirket


Xi'an Fengzu Biyolojik Technology Co, Ltd en iyi, fiyat, organik,% 100 saf, doğa ve GMP fabrika sacha inchi yağı tüm ihtiyaçlarınız için profesyonel Çin sacha inchi yağı üreticilerinden biridir, temas kurmaktan çekinmeyin bize. Ve toptan toplu ve yüksek miktarda sakha inchi yağı, sacha inchi tohumu yağı,% 100 saf sacha inchi yağı, saf sacha inchi tohumu yağı, bizden sacha inchi esansiyel yağına hoş geldiniz.

Sorgulama