Banner
Ana sayfa > Ürünler >> Bitki yağı >> Taşıyıcı yağ

Deniz karaya tohumu yağı

Deniz karaya tohumu yağı
FZBIOTECH Yağ Listesi
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Deniz Buckthorns Tohum Yağının Temel Bilgisi

Kökenli: çin

Ekstraksiyon Modu: SFE-CO_2 ekstraksiyonu

Görünüş: Berrak Siyah sıvı

Bitki kısmı: meyve ve tohum

İçerik:% 15 Doymuş Yağ Asidi , Doymamış Yağ Asidi% 85


Deniz Bucktns Tohumu Yağı Tanıtımı

Bir tür meyve bitkisi olan Seabuckthorn, Elaeagnaceae'deki Hippophae'ye aittir. Seabuckthorn, ince bir ağaç kırma ve kumlama türü olarak bilinen Çin'in birçok yerine ekiliyor. Sağlık bakım ürünlerinde yaygın olarak kullanılıyor.


Deniz Kısmı Tohum Yağı İşlevi

Deniz-topalak tohumu ve küspe yağları yağ asidi bileşiminde oldukça farklıdır. A-linolenik asit ve linoleik asit, tohum yağındaki başlıca yağ asitleri olsa da, deniz topalak hamuru yağı, tekli doymamış yağ asidi, palmitoleik asit ve palmitik asit ile doymuş yağ asidinin yaklaşık% 65'ini içerir. Çok az sayıda başka bitkisel yağ da benzer miktarda bu yağ asitlerini içerir. Hem tohum hem de kağıt hamuru yağları, tokoferoller ve bitki sterolleri bakımından zengindir. Ek olarak, hamur yağı, özellikle yüksek miktarda karotenoid içerir.

Deniz topalak yağının benzersiz terapötik özellikleri, sağlığı teşvik eden biyoaktif bileşenlerde neredeyse inanılmaz bolluğu ile açıklanmaktadır. Deniz topalaklarının olgunlaşmış meyveleri, 106'sı meyveler yağında meydana gelen 190'dan fazla çeşitte biyoaktif madde içerir. Bu sayıya altı farklı yağda çözünen vitamin ve vitamin benzeri madde, 22 yağ asidi, 42 çeşit lipit ve 36 çeşit flavonoid ve fenol dahildir. bugüne kadar, deniz topalak yağı için farmakolojik lisans, eski SSCB halk sağlığı bakanlığı tarafından üretim ve kullanım için bir ilaç olarak onaylandığından bu yana beş kez yenilendi. Ülserasyonla ilişkili sorunlara ve mide-bağırsak iltihabına ek olarak, deniz topalak yağı da cilt lezyonları, yanıklar ve rosacea ve egzama, ateroskleroz, servikal erozyonlar, yüksek tansiyon gibi diğer cilt sorunlarını tedavi etmek için kullanılır.


Analiz sertifikası

Seabuckthorn Tohum Oil.jpg

Akış şeması

Seabuckthorns Oil.jpg


Nakliye ve depolama

Teslimat: Deniz / Hava Taşımacılığı ve Uluslararası Ekspres

Nakliye Süresi: Ödeme yapıldıktan sonra 2-3 iş günü

Paket: 30ml / 50ml / 100ml: amber cam şişeler, 1kg / 5kg: alüminyum bidon

25kg: plastik varil (30cm * 26cm * 42cm), 180kg: kalay demir davul (56cm 2 * 90cm)

Depolama: Güçlü ışık ve ısıdan uzak tutun.

Raf ömrü: 24 ay

Sea buckthorns Oil.jpg

Seabuckthorns fruit Oil.jpg


şirket

Xi'an Fengzu Biyolojik Technology co, ltd biridir profesyonel Çin deniz buckthorns tohumu yağı, deniz topalak yağı üreticileri, tüm ihtiyaçlarınız için en iyi, fiyat, organik,% 100 saf, doğa ve GMP fabrika deniz buckthorns tohumu yağı , deniz topalak yağı, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin. Ve toptan toplu ve yüksek miktarda deniz topalak tohumu yağı, deniz topalak yağı bizden hoş geldiniz.

Sorgulama