Banner
Ana sayfa > Ürünler >> Bitki tozu >> Sebze tozu

kurutulmuş ıspanak toz dondurma Ispanak Tozu

Ispanak Tozu
FZBIOTECH Ürün Listesi
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Ispanak Tozu Temel Bilgiler

Diğer adı: ıspanak suyu tozu
Menşe Yeri: Shaanxi Eyaleti, Çin
Kullanılan kısmı: Tüm Vücut
Görünüş: Yeşil renkli toz, topaksız, görünür kirlilik yok
Üretim Yöntemi: AD (Sıcak Hava Kurutma)
Şartname: müşteri isteklerine göre 50-400 örgü


Ispanak Tozu tanıtımı

Ispanak besin değeri yüksektir ve özellikle taze, buharda veya hızlı kaynatıldığında antioksidanlar açısından oldukça zengindir. Zengin bir A vitamini kaynağıdır (ve özellikle lutein oranı yüksektir), C vitamini, E vitamini, K vitamini, magnezyum, manganez, folat, betain, demir, B2 vitamini, kalsiyum, potasyum, B6 vitamini, folik asit, bakır, protein, fosfor, çinko, niasin, selenyum ve omega-3 yağ asitleri. Son zamanlarda, rubiscolins adı verilen opioid peptidleri de ıspanakta bulunmuştur.
Poliglutamil folat (B9 Vitamini veya folik asit) hücrelerin hayati bir bileşenidir ve ıspanak iyi bir folik asit kaynağıdır, ancak kaynar ıspanak ıspanakta kalan folat seviyesini yarıya çıkarabilir, ancak mikrodalga fırlatma işlemi folat içeriğini etkilemez. B9 ilk kez 1941'de ıspanaktan izole edildi.


Ispanak Tozu İşlevi

1. Astrikasyonu iyileştirin ve aziz fiacre hastalığını önleyin. Ispanak bol miktarda sebze lifi içerir. Bağırsak yolu peristalsisi teşvik edebilir ve dışkılanma için iyi olabilir; Aynı zamanda, sindirime yardımcı olmak için pankreas salgılamasını teşvik edebilir. Aziz fiacre hastalığı, kronik pankreatit, astriksiyon ve anal yarık vs.'yi tedavi etmek için kullanılabilir.
2. Büyüme gelişimini teşvik etmek ve hastalık direncini arttırmak. Karoten vücutta A vitamini olabilir ve göz ve epitel sağlığını koruyabilir.
3.Sağlık sağlığını iyileştirmek için beslenmeyi garanti etmek. Karoten, C & E vitamini kalsiyum, fosfor, koenzim Q10 gibi besinler içerir. Ispanak içerdiği Fe, Fe-eksikliği anemisinin tedavisine yardımcı olabilir.
4. metabolizma ve anti-aging teşvik.
5.Skin temizlik ve yaşlanma karşıtı.


Ispanak Tozu Uygulaması

Tıp ve Sağlık Ürünleri, Sağlıkla Beslenme Ürünleri, Çocuk Yiyecekleri, Katı İçecek, Süt Ürünleri, Uygun Yiyecekler, Şişirilmiş Yiyecekler, Baharatlar, Elverişli Gıdalar, Unlu Mamüller, Aperatif Yiyecekler, Soğuk İçecekler ve Atıştırmalıklar, vb.


Öneri Ekleme Hacmi

Katı İçecek (% 5), İçme (% 5), Atıştırmalık Yiyecek (% 3-5), Tıp ve Sağlık Ürünleri (% 5-20).


Nakliye ve paket

Teslimat: Deniz / Hava Taşımacılığı ve Uluslararası Ekspres
Nakliye Süresi: Ödeme yapıldıktan sonra 2-3 iş günü

Paket: 1 kg / Çanta ve 20 kg / Karton (10 kg / torba * 2 Torba), Karton Boyutu 47 cm * 36 cm * 33 cm

Depolama: Güçlü ışık ve ısıdan uzak tutun.
Raf ömrü: 24 ay

Spinach Powder


Analiz sertifikası

madde

Şartname

Sonuç

Görünüm

Yeşil toz

Uygundur

Koku

karakteristik

Uygundur

Parçacık boyutu

% 100 geçiş 80 mesh

Uygundur

Kurutma kaybı

<% 10

Uygundur

Kurşun (Pb)

<1ppm

Uygundur

Arsenik (As)

<1ppm

Uygundur

Artık Pestisit

Negatif

Uygundur

Toplam Plaka Sayısı

<10000cfu / g

Uygundur

E. Coli.

<300MPN / 100 g

Uygundur


Şirket imajı


Spinach Powder Supplier

Spinach Powder ManufacturerXi'an Fengzu Biyolojik Technology Co, Ltd en iyi, fiyat, organik,% 100 saf, doğa ve GMP fabrikası ıspanak tozu ihtiyaçlarınız için profesyonel Çin ıspanak tozu üreticilerinden biridir, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Ve toptan toplu ve yüksek miktarda ıspanak tozu, organik ıspanak tozu, ıspanak vitaminleri, kurutulmuş ıspanak tozu, kurutulmuş ıspanak tozu, saf ıspanak tozu, ıspanak tozu besleyici, ıspanak suyu tozu, ıspanak unu bizden hoş geldiniz.

Sorgulama