Banner
Ana sayfa > Ürünler >> Bitki yağı >> Esans

çay ağacı yağı kullanan Çay ağacı yağı

Çay ağacı yağı
FZBIOTECH Çay Ağacı Yağı
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Çay Ağacı Yağı Temel Bilgi

Menşei: Çin, Avustralya

Kullanılan bitkinin bir kısmı: çay ağacının yaprakları

Görünüş: İnce sıvı, açık sarı renksiz

Ekstraksiyon: Buhar damıtma

İçerik: ≥1.8 cineole% 15 α-terpinen (% 5,% 13)

CAS NO.: 68647-73-4


Çay Ağacı Yağı Tanıtımı

Çay Ağacı'nın uçucu yağı, bir içecek olarak çayla sıkça ilişkilendirilen bitkiden elde edilmez. Çay bitkisi tohumundan elde edilen Çay Yağı ile de ilgilidir. Bunun yerine, botanik Melaleuca Alternifolia adı verilen Çay Ağacı'nın ince dal ve yapraklarının buharla damıtılmasıyla elde edilir. Çay ağacı, Avustralya’daki Güneydoğu Queensland ve Yeni Güney Galler’e özgüdür, bu yüzden o ülkede bu kadar yaygın ve popüler bir esansiyel yağdır. Bununla birlikte, etkileyici nitelikleri, dünyanın diğer yerlerine yayılmıştır, dolayısıyla uluslararası olarak bulunamaz. Tea Tree esansiyel yağının ana bileşenleri, Alfa Pinen, Beta Pinen, Sabinen, Myrsen, Alfa Phellandren, Alfa Terpinen, Limonen, Cineole, Gamma Terpinen, Para Cymene, Terpinolen, Linalool, Terpinenol ve Alfa Terpineol'dir. Bu ağaç Avustralya’nın yerlisidir ve yağı, o kıtanın orijinal sakinleri arasında eski zamanlardan beri tedavi ilacı olarak kullanılmış ve bilinmektedir.


Çay Ağacı Yağı İşlevi

1. Çay Ağacı Yağı, HIV pozitif olanların yanı sıra kanser tedavisi veya ME gibi diğer hastalıklar nedeniyle bozulmuş bir bağışıklık sisteminden muzdarip olanlar için en önemli aromaterapi yağlarından biridir.

2. Doğal bir antiseptik, antiseptik, antibakteriyel, fungisittir.


Akış şeması

Tea Tree Oil.jpg


Çay Ağacı Yağı Kullanımı

1. çay ağacı esansiyel yağı tedavisinde değerli akne, apseler, sporcu ayağı, astım, bronşit, nezle, soğuk algınlığı, öksürük, sistit, kepek, herpes, böcek ısırıkları ve sokmalar, solunum hastalıkları, saçkıran, sinüzit, pamukçuk prurit, tüberküloz, vajinit, siğiller ve boğmaca.

2. Çay ağacı esansiyel yağının en önemli özelliği, özellikle glandüler ateş gibi hastalıkları zayıflatmakta ve tekrar tekrar enfeksiyonlara kapanan insanlar için yararlı olan güçlü bağışıklık uyarıcı eylemdir. Çay Ağacı ikincil enfeksiyonların önlenmesinde kullanılabilir.

3. Soğuk algınlığı, grip ve çocukluğun bulaşıcı hastalıkları için değerlidir.


Analiz sertifikası

Çay ağacı Oil.jpg

Nakliye ve depolama

Teslimat: Deniz / Hava Taşımacılığı ve Uluslararası Ekspres

Nakliye Süresi: Ödeme yapıldıktan sonra 2-3 iş günü

Paket: 30ml / 50ml / 100ml: amber cam şişeler, 1kg / 5kg: alüminyum bidon

25kg: plastik varil (30cm * 26cm * 42cm), 180kg: kalay demir davul (56cm 2 * 90cm)

Depolama: Güçlü ışık ve ısıdan uzak tutun.

Raf ömrü: 24 ay

Pure Tea Tree Oil.jpg

Tea Tree Oil price.jpg


şirket
Xi'an Fengzu Biyolojik Technology Co, Ltd en iyi, fiyat, organik,% 100 saf, doğa ve GMP fabrikası çay ağacı yağı, tüm ihtiyaçlarınız için profesyonel Çin çay ağacı yağı, çay ağacı esansiyel yağı üreticilerinden biridir, çay ağacı esansiyel yağı, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin. Ve toptan toplu ve yüksek miktarda çay ağacı yağı, çay ağacı esansiyel yağı, organik çay ağacı yağı, saf çay ağacı yağı, çay ağacı yağı α-terpinen, çay ağacı yağı cineole, bizden 68647-73-4 hoş geldiniz.

Sorgulama