Banner
Ana sayfa > Ürünler >> API

Tetracaine Hidroklorür

Tetracaine Hidroklorür
FZBIOTECH Ürün Listesi
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Tetracaine Hidroklorürün Temel Bilgileri
Ürün Adı: Tetracaine Hydrochloride
Diğer Adı: Tetracaine HCL tozu
Eş anlamlılar: L VE OCAİN HİDROKLORİD; İNTERCAİN HİDROKLORİD, MEETHOBALM HİDROKLORİD, 2- (DİMETHİLAMİNO) ETHİL 4- (N-BUTİLAMİNO) Bİoİoİoİoİoİoİoİidroİ) (DIMETHYLAMINO) ETİL ESTER HİDROKLORİD; 4- [BUTİLAMINO] BENZOİK ASİT-2- [DIMETHYLAMINO] ETHİL ESTER HİDROHLORİD;
Moleküler Formül: C15H25CIN202
Moleküler ağırlık: 300.82
Görünüş: Beyaz kristal toz
Spec .:% 99
CAS: 136-47-0
EINECS: 205-248-5
Tedarikçi: FZBIOTECH
Yapısal formül:
Tetracaine hcl

Tetracaine Hidroklorür tanıtımı
Tetracaine hidroklorür (TCH) güçlü lokal anesteziklerden biridir. Tetrakain hidroklorürün sodyum N-klorobenzensülfonamid (kloramin-B veya CAB) tarafından oksidasyonunun kinetik bir çalışması, 303 K'da HCI04 ortamında gerçekleştirilmiştir. Hız birinci dereceden bağımlılığı gösterir, kesirli mertebedeki bağımlılığı gösterir ve kendi kendinedir. asit konsantrasyonunu düzenler. Ortamın dielektrik sabitinin azalması, metanol eklenerek oranı arttırdı. İyonik kuvvetin değişmesi ve benzensülfonamid veya NaCl ilavesinin oranı üzerinde önemli bir etkisi yoktur. Reaksiyon farklı sıcaklıklarda çalışıldı ve aktivasyon parametreleri değerlendirildi. Reaksiyonun stokiyometrisi 1: 5 olarak bulundu ve oksidasyon ürünleri spektral analiz ile tanımlandı. CAB'ın konjuge serbest asidi C6H5S02NHCl reaktif oksitleyici türler olarak kabul edilir. Gözlenen sonuçlar makul mekanizma ile açıklanmış ve ilgili oran kanunu çıkarılmıştır.

Tetracaine Hidroklorürün Kullanımı
Sistematik bir derleme, analjezik ve maliyet tasarrufu özellikleri nedeniyle acil servislerde, özellikle çocuklarda intravenöz yollara başlamak için kullanılan tetrakatini araştırdı. Ancak, ilk girişim kanülasyonlarında bir iyileşme bulamadı.
Tetracaine TAC, T,% 5 ila 12 tetrakain,% 0.05 adrenalin ve kulak, burun ve boğaz ameliyatlarında ve yüzeyin hızlı bir şekilde yüzleşmeye ihtiyaç duyduğu acil servislerde kullanılan% 4 veya 10 kokain hidroklorür karışımıdır. özellikle çocuklar göz, kulak veya diğer hassas yerlerde yaralandığında.

Paket teslimatı
Teslimat: Deniz / Hava Taşımacılığı ve Uluslararası Ekspres
ShippingTime: Ödeme yapıldıktan sonra 2-3 iş günü
Paket: 1-5kg / Alüminyum folyo çanta, boyut: 22cm (Genişlik) * 32cm (Uzunluk)
15-25kg / Davul, boyut: 38cm (Çap) * 50cm (Yükseklik)
Depolama: Güçlü ışık ve ısıdan uzak tutun.
Raf ömrü: 24 ay

Tetracaine Hydrochloride.jpg

Tetracaine hcl.jpg


Şirket imajı:


Sorgulama